opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

Član
ado_d je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):
U mene je crni paradigm i hoce. :/

i kod mene isto,ali nece da ga jebes. mozda je kod mene neko ulazio u konfiguraciju,pa je mijenjao pass. Bila je meni na ovom routeru ona moja tv,pa su mozda oni nesto stimali

pa brate nazovi i pitaj ;)

ma stari mi radi u telecomu,on mi je sada rekao pass,pa sam pokusao,ne moze. Pa je nazvao ovog sto im radi u sluzbi i rekao mu je neke sifre,pokusao sam i opet ne moze,sutra cu ja s curom zamijenit router,pa ce moci:icon_biggrin:
 
Ne znam sta je u pitanju , triza jarane , ja ovo prije nisam radio , jednostavno kreiras , napises IP i ljudi ulaze , ne znam sto sad nece , onaj UDP 9442 djavo mi je open tako da nisam ono morao raditi , sto nece majku mu
 
Član
kod mene je ADSL kasda bijeli onaj modem i nisam mogao uci kao ni Armin, onda sam trizexa tusio sta, kako, pa sam uspio uci u podesavanja, medjutim nista nije isto kao na crnim routerima nesto sam podesavao i napravio sam da mi je UDP 9442 OPEN ali ne mogu se konektovati u igri, stalno conection lost.Treba li i ovo TCP 9442 biti OPEN??Armine probaj user:admin, pass:dslroot ;)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
kod mene je ADSL kasda bijeli onaj modem i nisam mogao uci kao ni Armin, onda sam trizexa tusio sta, kako, pa sam uspio uci u podesavanja, medjutim nista nije isto kao na crnim routerima nesto sam podesavao i napravio sam da mi je UDP 9442 OPEN ali ne mogu se konektovati u igri, stalno conection lost.Treba li i ovo TCP 9442 biti OPEN??Armine probaj user:admin, pass:dslroot ;)

ne ide, sutra cu donijeti drugi modem,ima da namjestim makar mi to zadnje bilo:D
 
pokusaj ovu moju , ja sam online , nemoguce da ne radi :S Deyo , zen3dom i ostali strucnjaci sa racunare , pomagajte :D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
pokusaj ovu moju , ja sam online , nemoguce da ne radi :S Deyo , zen3dom i ostali strucnjaci sa racunare , pomagajte :D

evo sad cu ;), Armine greska moja pass: adslroot probaj ;)

nece vernese nikako, bem ga kako cemo :icon_question:
hajmo taj hamachi ako nece ovo :icon_rolleyes:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
pokusaj ovu moju , ja sam online , nemoguce da ne radi :S Deyo , zen3dom i ostali strucnjaci sa racunare , pomagajte :D

evo sad cu ;), Armine greska moja pass: adslroot probaj ;)

nece vernese nikako, bem ga kako cemo :icon_question:
hajmo taj hamachi ako nece ovo :icon_rolleyes:



haj ti napravi server pa pokusamo preko tvoje ip?
 
Ma mora moci na ovaj nacin , ja igrao s rajom iz Hrvatske , znaci nista nam isto nije bilo ni konekcija ni modem , samo instalirali , posalju IP i igramo , mozda je do ove verzije NFS-a
 
Top