opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

Član
probaj sto sam i vwfanu rekao, uzmi router u ruke i pregledaj ima li na poledjini naljepnicu ili nesto slicno s login podacima, cesto ih ostave zapisane :D
 
Član
trizex je napisao(la):
probaj sto sam i vwfanu rekao, uzmi router u ruke i pregledaj ima li na poledjini naljepnicu ili nesto slicno s login podacima, cesto ih ostave zapisane :D

nema jbg,al odo pitat starog,on radi u telecomu,na to sam potpuno zaboravio:lol::lol:
 
Član
Skinuo bi ja ovo kad bi znao da ce raditi, znam da mi nije htio NFS Porsche raditi na ovom racunaru. Na starom je isao bez problema, na ovom zaglavi odmah nakon "uvodne spice". To mi je inace za volan bila ekstra igrica, najdraza uz CMR2, al nazalost sad nijedna od tih igrica nece da radi ovdje :icon_twisted:
 
Član
evo i ado_d se pati, izbaci ga poslije svake utrke...a igra je beton, lift of oversteer na 300 kmh a onda punn :D
 
Član
jebes ga,stari mi kaze admin admin,ali nece kod mene, puuu mater mu *****:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ja ću je skinuti večeras,samo nemojte opet mijenjati igru,daj da se ganjamo barem 10 dana:)
 
Član
trizex je napisao(la):
ma cim je na adslu garant mu je blokiran port na routeru

ma blokirano,pokusao sam,i onda sam pokusao napraviti ovo sto je trizex postavio,da nastimam konfiguraciju routera,ali ne mogu da udjem u postavke majku im *****:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Cudo to za postavke da nece, meni uvijek uđe na 192.168.1.1 i user: admin i pass: admin

nece jebes ga,sjecam se da sam na proslom routeru ulazio,ali otkako mi je stari donio ovaj wirless router na njega ne mogu uci.
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
U mene je crni paradigm i hoce. :/

i kod mene isto,ali nece da ga jebes. mozda je kod mene neko ulazio u konfiguraciju,pa je mijenjao pass. Bila je meni na ovom routeru ona moja tv,pa su mozda oni nesto stimali
 
Top