opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

Član
Evo jos jedna slicica iz voznje, desno gore je poredak i ko koliko zaostaje. Veceras bi ekstra ganje, sutra nastavak... :cool:

 
Član
Kako je momak skroman!! Od toliko utrka u kojima je pobjedio on je stavio sc u kojem je predzadnji!! Al' haj, sve je to udure, ali gdje nadje bas onu u kojoj sam ja zadnji? :lol: Doduse tesko je i naci neku trku da nisam zadnji :lol: :lol:
 
Ako se Boki i ja ovako nastavimo ganjati nece nam isfurati nikad hahahha sinoc je bilo extra , malo konekcija stvarala probleme al definitivno je bolje bez sudara. Nemas koga okriviti sto si se izvrtio na stazi...
Uglavnom skidajte igricu , necete se pokajati :)
 
Član
je, bas ste bezveze, moram ostat' u kuci da bi se igrao :D de to pomjerite za 12-1, taman poslije fajronta :D
 
Član
eo naso sam jarana da mi skine al nece da mu se instal torent pa ako iko ima link sa neke stranice da stavi da mu dam da mi skine :icon_biggrin:
 
Član
ado_d je napisao(la):
Kako je momak skroman!! Od toliko utrka u kojima je pobjedio on je stavio sc u kojem je predzadnji!! Al' haj, sve je to udure, ali gdje nadje bas onu u kojoj sam ja zadnji? :lol: Doduse tesko je i naci neku trku da nisam zadnji :lol: :lol:

Nije fol slikat kad sam prvi, ovako ljepse izgleda kad su drugi auti ispred :icon_biggrin:

A ovo je bilo prije prve krivine, nakon toga zna se ko je prvi :lol:
 
Top