opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

Ti znas da uvijek poslije prve krivine budes drugi , ne mozes mene stici tako lahko :p Vec poslije padnem pod pritiskom ali to je vec druga tema xD
 
Član
Mah dobro, krivina manje vise. Jedan ko ni jedan, znam kad ti pocnem blicat i svirat iza, da je prvi zid tvoj :icon_biggrin:

Rekoh vam ja, ne znate kocit kad treba, to vas najvise jebe. Vi bi 200 kroz krivinu od 90 stepeni, ne ide to :D
 
Ja bolje vozim kad idem iza tebe nego ispred , nekako mi ona tvoja boja intrigira oci pa se zbunim xD I veceras ocekujem da ne budemo usamljeni nego da se svi potrude da budemo u par sekundi :)
 
Član
Tesko, to je moguce jedino sa autima do 70-ih, sa onim zahtjevnijim i brzim, previse grijese i brzo se skrse, a i kad se izvrtis, ostali su vec 15 sec ispred. A to je onda nemoguce stici. Ja kad pobjegnem preko 10 sekundi, skroz usporim i vozim na sigurno, tad da pogrijesim sanse su skroz minimalne.

Al kad se forsira bas, onda se i grijesi... Damire nadam se da odrzis to obecanje, duze od 3 krivine :D
 
Član
i meni je najjaca furka s ovom kamerom, s vanjskom je lakse, bolji pregled, al' s ovom mi sve duplo brze djeluje :D
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Nije valjda da sa ovom kamerom igrash:icon_question:

Da, samo sa ovom igram, sto?

Izgleda mi najrealnija, ima i onaj pogled gdje vidis citav kokpit, al vidljivost mi je nekako smanjena u odnosu na ovaj.
 
Top