opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

opet igramo online samo je sad need for speed porsche!!

Član
hehe , takodjer, nocas je bilo kratko, mozda pola sata - sat, sinoc smo se preko 3 sata vrtili po poligonu, nanjuskao sam slucajno na plac 30 metara sirok i preko 100 dug, strasno :D
 
Član
trizex je napisao(la):
hehe , takodjer, nocas je bilo kratko, mozda pola sata - sat, sinoc smo se preko 3 sata vrtili po poligonu, nanjuskao sam slucajno na plac 30 metara sirok i preko 100 dug, strasno :D

Ja po glavnim putevima, malo razgrtao parkinge veće ispred kafana, umalo da me pokupi grtalica i da poginem, ali, Bože moj, sve u rok službe.:cool:
Ajmo drag trke, ne da mi se Porsche.
 
Član
Hehe, po glavnim, sporednim, gdjegod sam mogao naci snijega :) samo to je bilo sinoc, cca 6-7 sati se vozalo uokolo, nocas ima previse policije na cesti, haman sto je petak, na 3 sam patrole naletio u roku od par sekundi nakon sto bih se "smirio", reko' dosta od mene, znam kad treba stati :)
 
Član
Ja samo na jednu patrolu, sva sreća polako išao, a i imali su pacijenta. Još najjače, zaboravio skinuti oznake auto škole i sav bitan se sprdam po selu. Odlična reklama, neće ljudi dati nikom da polaže kod mene, pravo me i ne čudi što nemam kandidata.:lol:
 
Član
doista, bas intrigantno :p

skontah sad da je u mene nfs s patchem, dakle njonja, odo ja spavat, aj' zivio :)
 
Član
Zna li neko koju masinu zahteva igra left 4 dead 2, igrao sam veceras u igraonici perverzna je...Mozli bi ovde cepati?
 
Član
Minimum System Requirements:

Processor : Intel Pentium 4 3.0GHz
Video Card : DirectX 9.0 compatible video card with 128 MB, Shader model 2.0. (NVidia 6600/ ATI X800 or better)
Memory : 1 GB for Windows XP / 2 GB for Windows Vista (Assume 2 GB for Windows 7)
Hard Disk : 7.5 GB of free hard drive space
Operating System : Microsoft Windows® XP / Vista / 7
Sound Card : DirectX 9.0c compatible sound card
Direct X : 9.0c
Installation : DVD ROM
Recommended System Requirements:

Processor : Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz or better
Video Card : DirectX 9.0 compatible video card with Shader model 3.0 (NVidia 7600 / ATI X1600 or better)
Memory : 2 GB
Hard Disk : 7.5 GB of free hard drive space
Operating System : Microsoft Windows® XP / Vista / 7
Sound Card : DirectX 9.0c compatible sound card
Direct X : 9.0c
Installation : DVD ROM
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Minimum System Requirements:

Processor : Intel Pentium 4 3.0GHz
Video Card : DirectX 9.0 compatible video card with 128 MB, Shader model 2.0. (NVidia 6600/ ATI X800 or better)
Memory : 1 GB for Windows XP / 2 GB for Windows Vista (Assume 2 GB for Windows 7)
Hard Disk : 7.5 GB of free hard drive space
Operating System : Microsoft Windows® XP / Vista / 7
Sound Card : DirectX 9.0c compatible sound card
Direct X : 9.0c
Installation : DVD ROM
Recommended System Requirements:

Processor : Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz or better
Video Card : DirectX 9.0 compatible video card with Shader model 3.0 (NVidia 7600 / ATI X1600 or better)
Memory : 2 GB
Hard Disk : 7.5 GB of free hard drive space
Operating System : Microsoft Windows® XP / Vista / 7
Sound Card : DirectX 9.0c compatible sound card
Direct X : 9.0c
Installation : DVD ROM

Hvala boki, nemam ni u pola dobru masinu...:icon_sad:
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
lowered_car je napisao(la):
dajte neka neko stavi ispravan torent ili rapidshare ili megaupload ,,, skinuo sam ja jedan torent ali treba deamon da se raspakuje :icon_rolleyes:

pa skini i daemon tools , ako si mogao 600MB potrositi na igricu mozes i par MB na Daemon Tools . Ocekujem veceras jos dodatnih trkaca :cool:

Mirzy ako te opet bude zena zvala javi ti nama da se ne zabijes u zid opet :lol:

skinuo sam ja taj daemon tools i racunar mu usporio totalno,jedva sam izbrisao taj program,,,,taako da i dalje trazim normalan link ,jer bi volio malo online da se ganjam s vama
 
Član
Moja i vernesova IP ne rade sto se kreiranja tice... ako je netko raspolozen neka kreira da koju oko pola 6 odigramo?
 
Član
E ako je ko za ganjat se evo na ovoj IP bicu
10.202.104.179 oko 18.30 pa ako mogne navali te :cool:
 
Top