----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra 2.0 16v

GocaS6 je napisao(la):
... niti je pocela sezona lova na Opele cak naprotiv pocinjemo sezonu lova SA Opelom ...
Samo ti je Basta rak rana.....:lol::lol::lol: I povedi vojsku.....:icon_smile:

coyotus bastus je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Hahaha :), dobro, da preoblikujem pitanje... Jeste li ikad vidjeli motor od 200 i kusur konja bez dihtunga glave? Od automobila naravno, ne od Trabija :).

2 scanner: Cuj lud haha :) vidis to mi je i mala rekla :)...
Pa naravno da smo culi pa ljudi samo o tome pricaju u zadnje vrijeme.
Jes cuo Spico vadimo diftung na cali i imamo 200 konjova odma.

Ma izvadićemo i karike,ko ga jebe.....:icon_smile:
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

joj goca ti si levat da nema dalje i po tebi ovdje niko pojma nema i kod svi su bezveze auta...mozes li staviti svoje rezultate na 402m sve sto imas da malo uporedimo sa ostalim...evo 2 linka o cali

http://www.youtube.com/watch?v=Ab50X_Vqtic
http://www.youtube.com/watch?v=_vX7DFqC_7U

i jos nesh ja sam ulicni trkac nevolim 402m ako si za to dodji u sarajevo ili javi se na pm da sve dogovorimo da se potrkamo malo po ulicama da vidim malo kakav si vozac po krivinama posto vidim da se hvalis da si predobar vozac pa sta mislis da po pare malo to ozvanicimo..javi na pm da se sve dogovorimo posto vidim da si najbolji meni nije bitan ni motor niti ista dodji i sa r8 ako hoces
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

xzone je napisao(la):
joj goca ti si levat da nema dalje i po tebi ovdje niko pojma nema i kod svi su bezveze auta...mozes li staviti svoje rezultate na 402m sve sto imas da malo uporedimo sa ostalim...evo 2 linka o cali

http://www.youtube.com/watch?v=Ab50X_Vqtic
http://www.youtube.com/watch?v=_vX7DFqC_7U

i jos nesh ja sam ulicni trkac nevolim 402m ako si za to dodji u sarajevo ili javi se na pm da sve dogovorimo da se potrkamo malo po ulicama da vidim malo kakav si vozac po krivinama posto vidim da se hvalis da si predobar vozac pa sta mislis da po pare malo to ozvanicimo..javi na pm da se sve dogovorimo posto vidim da si najbolji meni nije bitan ni motor niti ista dodji i sa r8 ako hoces
vidis gorane sine sta ti je covjek reko ti koji si vozio turbodizela nekakva ajd pa se trkaj sa covjekom :) okle bola tebe gorane sa utrkama bola :p
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Malo posla na Calibri.Isprobao sam konačno mašinu za poliranje i novu vrstu podloški i 3 vrste paste na metalik boji.Razlika ogromna,auto je bio sav matirao.


Vratio se stari sjaj.Prezadovoljan poslom.
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

bmwscaner je napisao(la):
xzone je napisao(la):
joj goca ti si levat da nema dalje i po tebi ovdje niko pojma nema i kod svi su bezveze auta...mozes li staviti svoje rezultate na 402m sve sto imas da malo uporedimo sa ostalim...evo 2 linka o cali

http://www.youtube.com/watch?v=Ab50X_Vqtic
http://www.youtube.com/watch?v=_vX7DFqC_7U

i jos nesh ja sam ulicni trkac nevolim 402m ako si za to dodji u sarajevo ili javi se na pm da sve dogovorimo da se potrkamo malo po ulicama da vidim malo kakav si vozac po krivinama posto vidim da se hvalis da si predobar vozac pa sta mislis da po pare malo to ozvanicimo..javi na pm da se sve dogovorimo posto vidim da si najbolji meni nije bitan ni motor niti ista dodji i sa r8 ako hoces
vidis gorane sine sta ti je covjek reko ti koji si vozio turbodizela nekakva ajd pa se trkaj sa covjekom :) okle bola tebe gorane sa utrkama bola :p

Hahaha :lol::lol: ma šta ćeš prijatelju ovo su sve neki zajebani tuneri ovdje, netko vadi dihtunge pa misli da će imati 200 konja, neko misli da po ulicama grada ima krivina, netko misli da ako je stavio 2 motora u auto da je uhvatio Boga za m*** ah šta ćeš danas ima puno misliloca :icon_smile::icon_smile:...

A sve što imam da kažem jest vidimo se u Mostaru na prvom SR-u ove godine dođite i pokažite šta ste složili ili šta su vam drugi složili ;)

Da ne kvarim više garažu čovjeku, pozdrav ;)

BTW lijepo si ju usjajio ;)
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

ja imam 1.9 feliciju i sad je nenormalno spora, al dok sam imo muziku u njoj, kad zvizne bass dobivo sam po 400 konja boosta odjednom i postizo brzinu od 366km/h u samo jednom treptaju oka .... ah joj izvini ja se ubacio u gocin svijet na sekundu ....

:icon_exclaim: druze odlicna su ti auta, samo nastavi dalje pozzz
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

eddo je napisao(la):
ja imam 1.9 feliciju i sad je nenormalno spora, al dok sam imo muziku u njoj, kad zvizne bass dobivo sam po 400 konja boosta odjednom i postizo brzinu od 366km/h u samo jednom treptaju oka .... ah joj izvini ja se ubacio u gocin svijet na sekundu ....

:icon_exclaim: druze odlicna su ti auta, samo nastavi dalje pozzz

:lol::lol::lol::lol: da čovjek ne povjeruje kakvih ovdje tunera ima :lol::lol::lol: al šuti šta bi da si imao bas sa tri s koliko bi onda išao :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Aj više prestani se javljati kad te niko ne zove.Dosadan si ko šećerna bolest.Zar ne vidiš da si naporan i već svima dosadan.
Stalno pričaš o dokazivanju i trkanju.Jesam li ja igdje napisao da ja imam auto za SR402 i da je brže od nečijeg?Samo pišeš glupe komentare,ko dijete u 2 razredu osnovne.Ciničan si ko plast sijena.Imaš pistu pa se tamo dokazuj,pametnjakoviću.

Rečenica,citiram..."dobro, da preoblikujem pitanje... Jeste li ikad vidjeli motor od 200 i kusur konja bez dihtunga glave?..." je tvoja.
Rečenica,citiram.."ma šta ćeš prijatelju ovo su sve neki zajebani tuneri ovdje, netko vadi dihtunge pa misli da će imati 200 konja.." je isto tvoja.
Kapish?Ti si se malo izgubio,napadaš sam sebe...:lol::lol::lol:

Prvo pljuješ po opelu, a sad odjednom imaš i ti Opela za trke. :icon_question: Koliko ti puta dnevno mijenjaš mišljenje,majke ti?

I gdje su ti tvoji silni rezultati Street Raceova?Kažeš da se takmičiš godinama?Pa šta si za te godine napravio?A?
Ti kažeš "netko misli da ako je stavio 2 motora u auto da je uhvatio Boga za m*** ".Pa napravi ti to majstore,dokaži se.Rekao sam ja da je tebi Basta Rak-rana......:lol: Basta i jest pravi trkač,ne priča puno po forumima ko ti.On dodje,sjede u auto,odveze 11 i skromno ode kući.A kod kuće pun ormar pehara.Pa je svakome na usluzi,i pomogne kome može savjetom i primjerom.Znaju to mnogi na ovom forumu.Nije levat ko ti.
A ti ostaneš lajati na zvijezde,ovako ko danas ,iskupljaš nekakve vojske istomišljenika,i vičeš kako ćeš nagodinu ti....bla,bla,bla...Vidiš da se ponavljaš.....
Ako se ti ne prestaneš bezveze javljati,i pisati o bilo čemu drugom osim o mom autu,ja ću zaključati garažu.Ovo je zvanični poziv moderatorima.Pa nek takvi pišu po forumu,meni ovo ne treba.Ima još foruma osim ovog.
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

spico tu si u pravu fkt nekontam ovo kako mozete dopustati ovakvim debilima da spamaju vise po tudjim oglasima i unistavaju ljudima projekte prvo honey pa sad spico pa da vidimo ko ce sledeci...zbog ovakvih kretena ljudi nikad vise nedodju na forume i brisu se projekti sto bi neko zelio vidjeti...koga ne interesuje neznam sto i ulazi..udje samo da provocira nezz kako nebanujete gocas6...spico izvini na off-u ali moro sam reci
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Spico007 je napisao(la):
Aj više prestani se javljati kad te niko ne zove.Dosadan si ko šećerna bolest.Zar ne vidiš da si naporan i već svima dosadan.
Stalno pričaš o dokazivanju i trkanju.Jesam li ja igdje napisao da ja imam auto za SR402 i da je brže od nečijeg?Samo pišeš glupe komentare,ko dijete u 2 razredu osnovne.Ciničan si ko plast sijena.Imaš pistu pa se tamo dokazuj,pametnjakoviću.

Rečenica,citiram..."dobro, da preoblikujem pitanje... Jeste li ikad vidjeli motor od 200 i kusur konja bez dihtunga glave?..." je tvoja.
Rečenica,citiram.."ma šta ćeš prijatelju ovo su sve neki zajebani tuneri ovdje, netko vadi dihtunge pa misli da će imati 200 konja.." je isto tvoja.
Kapish?Ti si se malo izgubio,napadaš sam sebe...:lol::lol::lol:

Prvo pljuješ po opelu, a sad odjednom imaš i ti Opela za trke. :icon_question: Koliko ti puta dnevno mijenjaš mišljenje,majke ti?

I gdje su ti tvoji silni rezultati Street Raceova?Kažeš da se takmičiš godinama?Pa šta si za te godine napravio?A?
Ti kažeš "netko misli da ako je stavio 2 motora u auto da je uhvatio Boga za m*** ".Pa napravi ti to majstore,dokaži se.Rekao sam ja da je tebi Basta Rak-rana......:lol: Basta i jest pravi trkač,ne priča puno po forumima ko ti.On dodje,sjede u auto,odveze 11 i skromno ode kući.A kod kuće pun ormar pehara.Pa je svakome na usluzi,i pomogne kome može savjetom i primjerom.Znaju to mnogi na ovom forumu.Nije levat ko ti.
A ti ostaneš lajati na zvijezde,ovako ko danas ,iskupljaš nekakve vojske istomišljenika,i vičeš kako ćeš nagodinu ti....bla,bla,bla...Vidiš da se ponavljaš.....
Ako se ti ne prestaneš bezveze javljati,i pisati o bilo čemu drugom osim o mom autu,ja ću zaključati garažu.Ovo je zvanični poziv moderatorima.Pa nek takvi pišu po forumu,meni ovo ne treba.Ima još foruma osim ovog.

Napisao jesi da imaš auto za SR i pompozno najavljivao neke čipove, pogone, rezultate kojih nigdje ni na mapi! Uložio si u auto 20 000 km i prodao ga za 8! To se ti ponosiš time? I ko je sad tu levat?? :icon_evil:

Druga stvar mozgonja moja rečenica "ma šta ćeš prijatelju ovo su sve neki zajebani tuneri ovdje, netko vadi dihtunge pa misli da će imati 200 konja.." je samo ciničan odgovor na tvoje i Bastine komentare o tome kako će te vi vaditi dihtunge, karike i sl. pa ćete imati toliko konja ako to ne možeš shvatiti onda si zaostao malo u razvoju!

I zašto misliš da je meni Basta rak rana? Čak naprotiv meni je drago zbog čovjeka i svakoga ko radi i šuti i radom dokazuje svoje rezultate pa tako i on. Ja Bastu znam odavno i znam da je dečko prva liga i svaka mu čast na svemu što je postigao. ;)

Kao nekoga će nasekirati to što ćeš ti zaključati temu :lol: čuj ja da pišem o tvom autu :lol: čuj zvanični poziv moderatorima :lol: jao jao...

Dođem na ovaj forum samo da se dobro nasmijem ništa drugo. A ti razmisli zašto ;)

Neću više pisati ni o čemu osim o tvom autu evo obećajem :lol:;)

Pozdrav.
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Ti si jedan najobičniji levat,jer da si valjao,ostao bi u AMK Nitro.Pa pogledaj samo reputaciju kakvu imaš na forumu,vidiš kako te ljudi vole.Ti si jedna obična nula,eto šta si....:D
A to kako sam ja zaostao u razvoju,imaćeš šansu da vidiš....:cool:
Što se tiče SR-a,imaćeš i tu priliku.To koliko sam ja uložio u auto,ti nemaš pojma i nemoj pričati o nekim ciframa,ne znaš ti nište od toga.Ja u svoje auto mogu uložiti koliko hoću,i ne moram se nikome pravdati,a najmanje tebi.Koji si mi ti faktor?Ti si najobičniji majmun koji samo blebeće gluposti,od kojih niko nema koristi.Pa pogledaj samo tvojih 10 zadnjih postova.Šta si pametno rekao?
Ti dodješ na forum samo zato da se smiješ?Meni?U mojoj garaži?To tebe zabavlja?Ti si sad nešto interesantan,faca neka?A?Pa pogledaj malo kako sam ja pisao u tvojoj garaži.A ti dodješ u moju da sereš kvake.Jesi macan,nema šta.
Moja garaža ne služi da bi se TI zabavljao ,nego ja.Žao mi je što ću te razočarati.
I već peti put obećavaš da ćeš prestati pisati u njoj.Pa prestani više,majke ti,bar jednom budi od riječi jer si baš naporan .I nisi brate nešto više ni interesantan...;)
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Spico007 je napisao(la):
Ti si jedan najobičniji levat,jer da si valjao,ostao bi u AMK Nitro.Pa pogledaj samo reputaciju kakvu imaš na forumu,vidiš kako te ljudi vole.Ti si jedna obična nula,eto šta si....:D
A to kako sam ja zaostao u razvoju,imaćeš šansu da vidiš....:cool:
Što se tiče SR-a,imaćeš i tu priliku.To koliko sam ja uložio u auto,ti nemaš pojma i nemoj pričati o nekim ciframa,ne znaš ti nište od toga.Ja u svoje auto mogu uložiti koliko hoću,i ne moram se nikome pravdati,a najmanje tebi.Koji si mi ti faktor?Ti si najobičniji majmun koji samo blebeće gluposti,od kojih niko nema koristi.Pa pogledaj samo tvojih 10 zadnjih postova.Šta si pametno rekao?
Ti dodješ na forum samo zato da se smiješ?Meni?U mojoj garaži?To tebe zabavlja?Ti si sad nešto interesantan,faca neka?A?Pa pogledaj malo kako sam ja pisao u tvojoj garaži.A ti dodješ u moju da sereš kvake.Jesi macan,nema šta.
Moja garaža ne služi da bi se TI zabavljao ,nego ja.Žao mi je što ću te razočarati.
I već peti put obećavaš da ćeš prestati pisati u njoj.Pa prestani više,majke ti,bar jednom budi od riječi jer si baš naporan .I nisi brate nešto više ni interesantan...;)

Hahaha ti si Spico baš neki smiješan lik ;):lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top