----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra 2.0 16v

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Neka Spico brate, mozda se kod Goce vrti Audi na 13.000 rpm, sta znas, mozda je ubacio i motor iz R8 pa ga jos dotjerao :cool:

Neka Crni Vitezu možda mi se Audi ne vrti na 13000 okretaja al bar nije završio u ANTITUNIG rubrici :lol:

Spico007 je napisao(la):
Ajde de,bio je brz.Al opet,nije brži od Calibre....
- Vauxall Calibra 11.5l aluminijum big blok motor
Motor je GM,da ne bi bilo zabune....
- Ulicni sampion 1999, 2001, 2002, 2003
- Svetski ulicni sampion 2005 ( takmicenje odrzano u USA )
- Najbolja vremena : 402m = 8.14sek ; 0-100km = 1.25sek
Registrovan,ima čoek i tablice....



http://www.youtube.com/watch?v=k8vdcE3kLhI
http://www.youtube.com/watch?v=Y9oHTMEiUZQ&feature=related
Sad mi nadji Audija....;) Neeeeemaaaaa.....


Stani stani jel mi sad govorimo o serijskim automobilima ili... :icon_rolleyes:

Mislim da ovo auto ima veze s Calibrom i Opelom koliko i ja sa Angelinom Jolie :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Ako ti računaš S1 u serijski automobil,i Hannu Mikkola, Stig Blomqvist, Walter Rohrl, Michele Mouton su obični kupci,normalni ljudi....:icon_smile:
A GM je matična opelova fabrika....ajde,ajde,traži audija,imaš vremena.
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Spico007 je napisao(la):
Ako ti računaš S1 u serijski automobil,i Hannu Mikkola, Stig Blomqvist, Walter Rohrl, Michele Mouton su obični kupci,normalni ljudi....:icon_smile:
A GM je matična opelova fabrika....ajde,ajde,traži audija,imaš vremena.

Da, ali ako već govorimo o pravim trkaćim automobilima koji voze na utrkama oni moraju ispuniti sljedeći uvjet:

"Stvarni ili fiktivni obujam naknadno ugrađenog motora ne smije biti veći od 100 % obujma najvećeg motora koji
je ugrađivan u neku varijantu tog tipa vozila. (tako npr. u Fiat Uno se ne smije ugraditi motor većeg obujma od
onog koji se dobije kad stvarni obujam motora Uno 75 i.e. pomnoži s 2, što iznosi 1498 cm3 x 2= 2996 cm3"

(izvedeno iz tehničkog pravilnika bihamk-a)

A ta tvoja Calibra sa 11900 ccm teško da ispunjava ovo gore pravilo :lol:
I kako misliš motor je GM-ov? Iz čega su ga izvadili? Hoćeš da mi kažeš da je GM ustvari proizvodio ove motore serijski :icon_confused:?

Moram priznati da nisam našao Audija koji je brži od ovoga čuda koje nije uopće Opel :lol:
 

Lav

Član
RE: Calibra 2.0 16v

Jedan auto, jedan motor, jedan pogon. Fabricka sasija (ne neko americko isplasticareno sranje) sa obicnim slikom. Auto lici na ono sto jeste sto ja nikad nebi rekao za ovu kalibru. ova kalibra je dragster i to nije opela vidjelo ocima. ispod gomile plasticurina krije se cjevasta sasija.
uostalom, goca i ja znamo sta je to 5 uzduznih....
uzivaj spico (prilicno je kratko jer ide ko i ova tvoja kalibra 8.xx) gledajuci sta je pravi motor, sa samo 2226 ccm
pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=PPGoXoR8n6k&feature=PlayList&p=F9FB63EBE6B5D55E&index=17
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Nisi odgovorio da li je S1 serijsko vozilo,i ko ga je kupio negdje u autosalonu.Sličan model je pravljen samo za homologaciju,a ne BAŠ takav...
Pretpostavljam da je i ovaj drugi Audi serijala(to su ona auta sto se voze bez kacige.....).:lol: I ne moj mi se razbacivati BiH pravilnikom,ja nisam neki klinac od 15 godina kojeg možeš fascinirati s time.Vidjećemo i tebe na stazi,jel voziš kako i pričaš.
Vidim da imaš druga istomišljenika,jel to počela sezona lova na Opele?:icon_rolleyes: Jedino što znaš reći za Opela je da je smeće.To me nimalo ne pali,ako ti je to namjera.Samo ,drugi put kad pišeš u mojo garaži,piši brate nešto vezano za moju Calibru,nekakav direktan komentar ili nešto korisno.Inače nisi interesantan.
2 Lav...Imamo i mi jedan pravi motor od 2.0 za tebe .Eno ga ,ladi se preko zime.Samo dodji na race....;)
Aj malo kvarite nečije tudje garaže,ne samo moju....:icon_mad:
Sreća pa svi Audi fahreri nisu ko ti...
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

A jao razgovora haha... ajde dok su vasi osnivaci fabrika kakali u pelene Skoda je vec bicikle pravila :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Nitko tebe ne pokusava fascinirati prijatelju, nisi ti meni uopce toliko bitan da bih ja to pokusavao. A imam ja citavu vojsku drugova istomisljenika samo nece ljudi da se zamaraju raspravama... Mene to malo zabavlja, malo odmara tako da :)...
I ne, naravno da S1 nije serijski automobil niti je pocela sezona lova na Opele cak naprotiv pocinjemo sezonu lova SA Opelom i jos 3 auta iz AK HERCEGOVINA redom: Opel Kadett D Turbo, Golf 1 G60, Golf 1 VR6 i Renault Clio Motorsport kojeg vozim ja. Vidjet cemo se ;-)

Ah da, vozim bolje nego sto pisem al opet drugi ce to bolje prosuditi nije moje da sudim o tome :)...
Jesi ikad vidio auto koji nema dihtunga glave :)?
Vidimo se na stazi :)...
 
RE: Calibra 2.0 16v

GocaS6 je napisao(la):
Nitko tebe ne pokusava fascinirati prijatelju, nisi ti meni uopce toliko bitan da bih ja to pokusavao. A imam ja citavu vojsku drugova istomisljenika samo nece ljudi da se zamaraju raspravama... Mene to malo zabavlja, malo odmara tako da :)...
I ne, naravno da S1 nije serijski automobil niti je pocela sezona lova na Opele cak naprotiv pocinjemo sezonu lova SA Opelom i jos 3 auta iz AK HERCEGOVINA redom: Opel Kadett D Turbo, Golf 1 G60, Golf 1 VR6 i Renault Clio Motorsport kojeg vozim ja. Vidjet cemo se ;-)

Ah da, vozim bolje nego sto pisem al opet drugi ce to bolje prosuditi nije moje da sudim o tome :)...
Jesi ikad vidio auto koji nema dihtunga glave :)?
Vidimo se na stazi :)...


Ja vidio neki dan na otpadu nema ni motora a kazu ljudi da ide:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Hahaha :), dobro, da preoblikujem pitanje... Jeste li ikad vidjeli motor od 200 i kusur konja bez dihtunga glave? Od automobila naravno, ne od Trabija :).

2 scanner: Cuj lud haha :) vidis to mi je i mala rekla :)...
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Waoooooooo, pa ti imas i malu...

de ba ne serindaj po tudjoj garazi, otvori svoju pa pisi sta hos... nije ovo prvi put da radis slicne stvari, imas off topic pa razglabaj...
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
RE: Calibra 2.0 16v

GocaS6 je napisao(la):
Hahaha :), dobro, da preoblikujem pitanje... Jeste li ikad vidjeli motor od 200 i kusur konja bez dihtunga glave? Od automobila naravno, ne od Trabija :).

2 scanner: Cuj lud haha :) vidis to mi je i mala rekla :)...
Pa naravno da smo culi pa ljudi samo o tome pricaju u zadnje vrijeme.
Jes cuo Spico vadimo diftung na cali i imamo 200 konjova odma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top