Opel Vectra V6

Opel Vectra V6

BHT Ovisnik
sta se bolje za ove novce moze uzeti ? mozda neki golf 2 GTD koji je garaziran zimi ?
za ovu siću se ja ne bih mislio,nemoze biti los kako god:cool:
 
Član
nije auto skupo, samo pregledaj auto na dijagnostici, taj motor ima brdo senzora i elektronike, tako da ako mu sta fali odma ce pokazat na dijagnostici
 
Super Moderator
Vozen je u svici vidi se da je ocuvan a oni to gore servisiraju redovno nema kod njih pokvareno auto na cesti ;)
A kako ces vidjeti je li ok pa jbg znas kako ruzno rade kad nesto nije ok, kad ga zategnes ruzan dim izbacuju itd..
 
Član
Auto po ovim slikama je drama još za ove pare :cool: a i ide , ima i prostora kako god isplatilo bi se uzeti je jebo potrošnju :D:cool:
 
Član
Kad sam vidio naslov odmah sam mislio napisat sta ce ti, a kad sam otvorio link mjenjam misljenje. Za ove pare je vrh :cool:
 
Član
Rodi majka,rekoh ti ja da ćeš ti jednog dana Opela vozati :D Uzmi to,sve su ti ljudi rekli,eto me odmah da je zalijemo ;)
 
Član
:icon_cry:

Auto sam, tako da kažem, dogovorio, ali sad imam jedan drugi problem.
Auto je preko 2.500 ccm i na registraciju ide još 360KM. Jbm ti, kao da je space shutle, a ne jebeni Opel, još i luxuz da plaćam?:icon_mad:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:icon_cry:

Auto sam, tako da kažem, dogovorio, ali sad imam jedan drugi problem.
Auto je preko 2.500 ccm i na registraciju ide još 360KM. Jbm ti, kao da je space shutle, a ne jebeni Opel, još i luxuz da plaćam?:icon_mad:

Znaci registracija bi bila preko 1000 km? I dok plin i atest eto jos 1000-1100km ....
 
BHT Ovisnik
kako toliko ?
znam da 2800ccm i 145kw tu negdje dođe u nas registracija oko 700km, u RS to treba biti jos jeftinije, tek oko 1000km, mozda malo vise mi rece kolega da je dao za chryslera 5.7 motor
 
Član
Na 3 mjesta provjeravao dok sam bio na poslu, zivkao sve redom, oko 920, 930KM je registracija. Ne znam još koliko je plin, ali nikako mi se ne uklapa. Sad sam u dilemi, ne daju mi se tolike pare za registraciju, to su bačene pare, jbt, Peugeot registrujem 3 puta za cijenu ove jedne.
Što je mnogo, mnogo je. ***** ti državu da ti ***** i poreze i namete i harač i sve im ***** da im ***** i mrtvo i živo i nerođeno, da Bog da im se sjeme zatrlo!!!:icon_mad:
 
Član
Ogi nije to skupo za takav auto, mislim kakav nam je standard to je uzasno ali ima i gorih. Kod nas je registracija za taj auto cca 800 eura :icon_mad:
 
Top