Opel Vectra V6

Opel Vectra V6

Član
Ima li ko iskustava sa ovim autom, održavanje, kvarovi, pouzdanost, potrošnja,...?
Interesuje me sve, pojma nemam o njemu, a zapalo mi nešto za oko:

http://www.pik.ba/artikal/6780731/opel-vectra-v6/
 
Koji šestak nije dobar? Motori s Bosch tehnologijom, kvalitetni, imaš dvije varijante 174 i 195 KS pretpostavljam da je ovaj 174. Ovo je Zender oprema, što je lajk u ovoj priči, Potrošnja....upitna...ali na plinu te i ne zanima kad bi prebacivao. Varijante poslije '97 potcinčani lim, unutrašnjost kvalitetna recimo kožna maska tvornički, što malo koji auto ima. Jedino što ne znam troši li ovaj motor ulje kao recimo 1.6 i 1.8 i to je tvorinički na ovim modelima ne bih znao, ali u svakom slučaju udobnija od bilo kog Golfa, japanca itd itd ( naravno svoje klase)

Generalno mane su zadnje plivajuće čahure koje imaš 4 na zadnjem trapu, zna škripati k'o merc 190 ali 4x30 KM riješi narednih godina problem. Ostali dijelovi pašu bez problema sa---na, bilo koji model s 5 rupa.
 
Član
druga slika, prema BC potrosnja je 10l
manuelac je plus s ovakvim motorom, dosta ih ima automatika, a nije to to :D
motor kao motor je odlican, a i vektra sa sestakom je poprilicno raritet, sto je cini jos ekskluzivnijom
sekvent plin ti rjesava potrosnju
kao sto harli rece, zadnji ovjes zna zezat, pa tockovi odu u minus, popravak nije skup
 
Član
Harli_team je napisao(la):
ali u svakom slučaju udobnija od bilo kog Golfa

Ne spominji ga u mojim temama, ljubim te.:D

Najviše me brine motor, kako ustanoviti u kakvom je stanju, pošto je jako rijedak.

edoze je napisao(la):
druga slika, prema BC potrosnja je 10l
manuelac je plus s ovakvim motorom, dosta ih ima automatika, a nije to to :D
motor kao motor je odlican, a i vektra sa sestakom je poprilicno raritet, sto je cini jos ekskluzivnijom
sekvent plin ti rjesava potrosnju
kao sto harli rece, zadnji ovjes zna zezat, pa tockovi odu u minus, popravak nije skup

I mene čudi, ali čovjek mi kaže da 10 kod njega još nije prešla, da li zato što je redovno i dobro servisirana ili nešto drugo, zbog nekih stvari pretpostavljam da ne laže?
 
Član
nasao na nekoj stranici podatke
Fuel consumption (economy) - urban 14.1 (14.9) l./100 km.
Fuel consumption (economy) - extra urban 7.3 (7.6) l./100 km.

realna potrosnja je 7,5-8 litara otvorene i 12-13 gradske
nije njemu presla 10 prosjeka:lol:
prijatelj ima takvu vektru sa sestakom, samo automatik, pa mogu narednih dana dobit info iz prve ruke, ako si bas zagrijan
 
OggyBoy je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
ali u svakom slučaju udobnija od bilo kog Golfa

Ne spominji ga u mojim temama, ljubim te.:D

Najviše me brine motor, kako ustanoviti u kakvom je stanju, pošto je jako rijedak.

edoze je napisao(la):
druga slika, prema BC potrosnja je 10l
manuelac je plus s ovakvim motorom, dosta ih ima automatika, a nije to to :D
motor kao motor je odlican, a i vektra sa sestakom je poprilicno raritet, sto je cini jos ekskluzivnijom
sekvent plin ti rjesava potrosnju
kao sto harli rece, zadnji ovjes zna zezat, pa tockovi odu u minus, popravak nije skup

I mene čudi, ali čovjek mi kaže da 10 kod njega još nije prešla, da li zato što je redovno i dobro servisirana ili nešto drugo, zbog nekih stvari pretpostavljam da ne laže?



Nije rijedak, pogrešna info ima ih, samo što naš narod kad mu kažeš da je šestak uhvati se za glavu odmah, ima tih motora samo što nisu omiljeni kod nas, pogledaj recimo u švicarskoj :D 2.0 2.5 i većina ih je automat.
 
Njemci sad vade 2.0 turbo motore i slicne i guraju samo V6 , to ti je nova moda , idu ko nevrijeme posebno kad im jos proucis sta :D a tek kompresor pih
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Nije rijedak, pogrešna info ima ih, samo što naš narod kad mu kažeš da je šestak uhvati se za glavu odmah, ima tih motora samo što nisu omiljeni kod nas, pogledaj recimo u švicarskoj :D 2.0 2.5 i većina ih je automat.

Ja isključivo iz Švice i tražim kola, ko zna zašto je to dobro.:D
 
edoze je napisao(la):
@Harli, i mislio sam kod nas:cool:

Znam kolega da si mislio, ali da se ne bi stekao dojam da je potpuno rijedak model kao recimo i500.

Te fele na njoj su Bertone 8x17 raspon 5x110, oprema sport. Sivi detalji trokraki volan, narandžaste kazaljke, zender oprema i xenon BOSCH farovi, kojih nema kopija. Radio CDR 500 znači tvornička muzika sa 10 zvučnika, i kombinacija sivo platno i crna koža :D eto ti opreme ( da ne nabrajam MID, tempomat,...)
 
Član
Harli_team je napisao(la):
edoze je napisao(la):
@Harli, i mislio sam kod nas:cool:

Znam kolega da si mislio, ali da se ne bi stekao dojam da je potpuno rijedak model kao recimo i500.

Te fele na njoj su Bertone 8x17 raspon 5x110, oprema sport. Sivi detalji trokraki volan, narandžaste kazaljke, zender oprema i xenon BOSCH farovi, kojih nema kopija. Radio CDR 500 znači tvornička muzika sa 10 zvučnika, i kombinacija sivo platno i crna koža :D eto ti opreme ( da ne nabrajam MID, tempomat,...)

Znači da ne valja i da bježim od nje?:D
 
Top