Opel Vectra A

Opel Vectra A

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dalje nek ti je bog na pomoci
POTPIS. mene je cojk mjesec dana jebavo za odjavljenu vlasnicku. te izgubio novcanik. te zena bolesna. te ovo te ono, ja 3 puta maksuz za sarajevo iso i svaku put neki izgovor i neko sranje. na kraju kad mi je dao vlasnicku ja odem da prijavim auto i zvanicno prevedem na sebe naidjem Na dva prelijepa problema. prvi problem nema pecata iz sarajevskog mupa, samo datum i potpis (to je bio 4. odlazak u sarajevo), i jos bolji djavo da me snadje, kupo-prodajni ugovor je nevazeci. firma kod koje smo uradili kupo-prodajni ne postoji vec 2 mjeseca (sad vec 5 mjeseci i radi se o "BEK SAM"). u sarajevu prihvatio mup sto se tice odjave, u tuzli nece da prihvate za prijavu. pa sam moro pravit novi kupo-prodajni.

eto, nevezano za temu, vezano za posljednja 2 posta ... iskreno se nadam da se ovo nikad nikom ne desi ...

P.S. sve se moglo zaobic da smo 5 minuta ranije (na dan kupovine auta) stigli do mup-a. zamisli to ...
 
Član
10689600_363415753831344_125366074187417926_n.jpg
 
Član
Cekaj sad ja koji imam 17 god. nmg biti na forumu jer nemam vozacke. Dosao sam na forum da naucim neke stvari i dosta toga sam naucio. Nemam nikakav projekat, niti radim swapove, ali zelim da naucim nesto o autima i da se zabavim. One koji za*ebavaju i koji lazu treba banovat, a mi koji smo dosli da naucimo nesto o autima mozemo ostati.

Ne treba zabraniti pristup, ali treba ograniciti pristup. Recimo da ne mozes svoju garazu otvoriti jer ne mozes posjedovati auto, pa recimo da ne mozes otvoriti nove teme u oglasima, ne zato sto ne mozes nesto prodati nego iz razloga ako nekoga zavalis mi punoljetni te ne mozemo tuziti jer niti si punoljetan niti imas svojih prihoda na koje bi ti tuzba legla. Razumijes ? Tebe uzimam kao primjer jos uvijek maloljetne osobe na forumu, nije nista tebi direktno upuceno. Pristup mladima mora biti omogucen na forum da ucite, pitate, ucestvujete u suvislim diskusijama i uhvatite zicu kako se treba odnositi prema autima.
 
Član
Moze li se tema zakljucati/izbrisati zao mi je sto sam nekog (ako sam) uvrijedio pricao sam o necem sto ne znam trcao pred rudu .... Hvala
 
Član
HHhahhaha ubacen je isti kao sto je i bio posto je starom bila pukla glava ja sam se zajebo mislio sam da je jaci -.- :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top