Opel Vectra A

Opel Vectra A

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz svima :D Kako i naslov kaze ''novi motor'' ubacio sam novi motor u vektru 1.6 isto je 16 samo sa pojacanim kilowatima prije je bila 70 ks sada je 100 ks :D Nadam se da sam pogodio kategoriju ;)Eto malo noviteta usput jos trazim tuning djelove za vektru ako neko ima vektru nek se javi ;)
 
Preimenuj temu u Vectra A i pisi o njoj i sve sto radis o njoj. Ako se nevaram taj motor ima 74kw, ima ga moj jaran u astri f ide pravo dobro.
 
Član
Bice sutra,motor je tek kupljen kad stavim stavicu,prvo slikam stari pa novi :D Nego kako da promijenim ime teme?
 
Član
Pa gore pises da si ubacio a sad da je tek kupljen i da ces staviti? Samo administracija ti moze promjeniti
 
Član
Ma motor je ubacen samo nije jos dovseno,jos neki djelovi moram i hladnjak mjenjat :D fakticki motor je ubacen ali ce tek sutra biti spreman za voznju ;) pa sutra uvece ili prekosutra ocekujte slike ;)
 
Član
Isto iz vektre 8v :D Trazio sam 16 ali nista bar je jaci od mog sadasnjeg ;) Zahvaljujem adminu sto je promijenio ime teme :D
 
Član
Eto i slike,starog motora uskoro ce biti i novi :D
 

Prilozi

  • 10863601_819572948085193_2126933090_n.jpg
    10863601_819572948085193_2126933090_n.jpg
    109,6 KB · Pregleda: 58
Član
Ovaj motor je preradjivan pojacani kilowati 100ks je sad motor je uzet iz vektre a da li je u ovu prijasnju vektru ubacivan stvarno neznam :D
 
Pa kako si sliko stari motor, a gore si napisao da je ubacen novi?
Kako su mu pojacani kilowati, moze slika tog motora?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top