Opel Vectra A

Opel Vectra A

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I kod mene u skodi kad zamijene potisnu plocu (mislim da se tako zove NZM*) imati ce 115ks :)
 
Član
mali se sprda ovde i treba mu udarit jedan ban onako rekreativno jer nema pojma nista. a provocira i pametuje i posle mnogi kojima treba stvarno savjet ostanu bez istog zbog ovakvih kao on
 
Član
paa mozda i ofale toliko konji ako se u autu drze pilici kokosi i ostavlja alat..ma sve je stvar odrzavanja a ti dijete drago nemoj davat dzaba pare na te gljive lonce i poklopce dosta ti je i tih 75 vjeruj mi..:)
 
Član
Napisao sam to već hiljadu puta ali evo još jednom.
Uslov za registrovanje na forumu treba biti vozacka dozvola a ako nemaš ogranicen pristup forumu!
Kakvo je to vadjenje i stavljanje full aNjšpric motora sa 15 godina
 
Član
Molim admina da udari malom jedan ban iza uveta da mu glava zveci ko sat jer zbog ovakcih klinaca i ovo malo foruma propade. da mu treba sta ozbiljno svako bi mu pomogo ali posto ovde ne zna ni sam sta pise dzaba se trosi vrijeme na nesto sto ne postoji
 
Pa.sta sad bi.
Jel.ubacen izbacen kotrljal.to.cudo....
Ja sa 15 godina sam vozio biciklo i bio rahat....o autu razmisljas sa 17,9 godina
Daj malo.ovo.obustavite forum odavno nije sto je bio.prije par godina.
Zbog ovakvih stvari prave teme ne mogu dobit ni savjet ni nista....
A ovo daj slike ubaci te promjene da vidimo sta se desava...
 
Član
druze interesuje me samo kome sa 15 god roditelji kupuju auto pogotov da radi swap :) to nece smjet i kad polozi dok god mu starci budu davali pare :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top