Opel Tigra 2.0 16v GSI

Opel Tigra 2.0 16v GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:cool: super tigra, izgleda odlicno, ima malih finesa...al odlicna,
sto kazu taj bad look mislim da ga nisi trebao toliko spustat pod kosinom, i taj usis naprijed na haubi zatvori, :D ! zatim ove zmigavce zatamni, sve crno kristalno, a to zuto :D , mislim to su finese, koje upadaju u oko! :D
felge su ti za deset, sam crno zatvara, al bolje je cisti aluminijum :) ! vidim puno si ulozio, sam pametno :cool: !

i kako se ponasa s tim preradama na cesti, mozes li je ukrotiti ! ;)
 
Član
Meni je auto super i ovako ne bih nista ni mijenjo,unikatno izgleda ...:icon_smile:

I felge su mi bolje sive, kao sto rece previse je zatvoreno sa crnim ...;)

Sretno u nastavku :cool:
 
Član
Sve preko 150 ks u tigri je bolesno,nesigurno,preuzak i premalen auto za glupiranje sa tolikim KONJIMA!!!!! 150ks,i ok!!! I ako iko zna sta ti je najbolje za te Opelove motore to ti je Srdjan,on je doktorirao na njima!!!! :)
 
Član
SMtuning je napisao(la):
Sve preko 150 ks u tigri je bolesno,nesigurno,preuzak i premalen auto za glupiranje sa tolikim KONJIMA!!!!! 150ks,i ok!!! I ako iko zna sta ti je najbolje za te Opelove motore to ti je Srdjan,on je doktorirao na njima!!!! :)



nemoze biti nesigurna kad je na ovo auto ulozeno para i para sigurnost je bila na prvom mjestu


npr amortizacija je 3000 konvertibilnih maraka


i jos svega ima
 
Početnik
evo tek sad vidim post o tigrici i mogu samo reci sve, pohvale, mane ste joj sve vec nabrojali, potpis srletovom pobijanju nerealnih konja...
sine nista mjenjanje motora, i to ti je previse, ako si bas zeljan konja rokni mokri na usis, nek ti srle sve to fino ustima jednom paklenom mapicom i onda mozemo pricati o 200konja...naravno ne znam u kakvom je motor stanju i od koliko konja se dizne smiju stavit...
uglavnom sve pohvale, sretno s daljim radovima...ZZ
 
Član
Ma nema ove Adijom Tigre vec duze vremena , ne vidjam je :) Alfa se voza , a Tigra je totalno luda :)
Pa usput da izreklamiram druga Svabu koji je radio ovu Tigru,isti momak je i moju Toyotu radio u plavo !
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ma nema ove Adijom Tigre vec duze vremena , ne vidjam je :) Alfa se voza , a Tigra je totalno luda :)
Pa usput da izreklamiram druga Svabu koji je radio ovu Tigru,isti momak je i moju Toyotu radio u plavo !



mah i neces je vidit jos dok se vrijeme ne popravi xD



ne ide ona po ovom vremenu xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top