Opel Kadett Turbo Mostar - komentari

Opel Kadett Turbo Mostar - komentari

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kaddet leti,vidjeh ga na pisti;)Koliko se dalo vidjeti na probama malo štuca pri manjem gasu,a onda pomahnita.Ne znam jeli bilo do vozača ili?

Koje vrijeme očekujete na 402m?

Malo mora štucati Zela ima oštrije bregaste od atmosferskog motora 2.0 16V zato se čini da malo nemirno radi na malom gasu ali to je sasvim normalno ;-)

Očekujemo sunčano vrijeme :D

Mrva je napisao(la):
Sto bas kineska:icon_question:

Pa mislim da je logično zar ne :icon_biggrin:? Jeftinija je 3 puta od Garetta samo problem kineskih turbina je što im često osovina nije balansirana pa se znaju brzo raspasti (a i ova je bila takva), ali lijepo kad je kupiš odneseš na balansiranje i miran si ;)
 
Član
Znao sam da nisu balansirane dobro, a i da kad ih balansiras rade dobro.. samo, koliko je pouzdana. Meni sama rijec Kina djeluje lose.
 
Član
Mrva je napisao(la):
Znao sam da nisu balansirane dobro, a i da kad ih balansiras rade dobro.. samo, koliko je pouzdana. Meni sama rijec Kina djeluje lose.

Ja se slažem s tobom :icon_smile: al vidjet ćemo, šta joj god bude nećemo plakati za njom ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Znao sam da nisu balansirane dobro, a i da kad ih balansiras rade dobro.. samo, koliko je pouzdana. Meni sama rijec Kina djeluje lose.

Ja se slažem s tobom :icon_smile: al vidjet ćemo, šta joj god bude nećemo plakati za njom ;)
Ta ti je dobra :lol::lol:
Sretno ;)
 
Top