Opel Kadett Turbo Mostar - komentari

Opel Kadett Turbo Mostar - komentari

Član
Nismo upoznati sa starim projektom(bar ja).Koji je motor?koja je snaga?jesi išta radio s kočnicama?malo detalja brate...;)
 
Član
druze moze li ovo dvi stoje :)
ajde nek ste slozili sta ste mislili otprilike pa da vidimo hocel sad ici jos bolje :)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nismo upoznati sa starim projektom(bar ja).Koji je motor?koja je snaga?jesi išta radio s kočnicama?malo detalja brate...;)

Pa kao prvo to je auto mog prijatelja Dade koji radimo zajedno, odnosno ja pomažem šta god treba i ne treba :icon_biggrin:. Calibrin 2.0 16V motor sa orginalnih 204 KS pojačan prema podacima SM tuninga na 360 KS.

Stavili smo medjuplocu da jos smanjimo kompresiju, očekujemo novi širi usis ovih dana tako da će auto ubrzo opet na mapiranje pa očekujemo snagu koja počinje sa 4xx ;)

Prednji kraj kompletan od Kadetta GSi 16V što bi uključivalo i kočnice. Koje doduše nismo puno tunirali jer su namijenjene za SR tako da su sasvim dovoljne i ove. ;)

bmwscaner je napisao(la):
druze moze li ovo dvi stoje :)
ajde nek ste slozili sta ste mislili otprilike pa da vidimo hocel sad ici jos bolje :)

Pa ne može još na prvih 400m ali moći će :icon_biggrin:... Složili smo to prije pola godine samo nam izgorio klip iz dosada nepoznatih razloga ali imamo nekih ideja zbog čega bi to moglo biti al testovi su još u tijeku ;)...
 
BHT Ovisnik
nek je sa srecom,nego jel to motor iz calibre 4x4 i jel koristi 4x4 il sta :cool:
 
Član
jel to mislis dizati opet na standardnu struju ili standalone,a klip ti je izgorio zbog nedostatka goriva vjerojatno
 
Član
Samo naprijed Goca, evo tako je to nekda izgledalo;)
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QY5FLj7Rlgc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/QY5FLj7Rlgc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
jukaa3 je napisao(la):
jel to mislis dizati opet na standardnu struju ili standalone,a klip ti je izgorio zbog nedostatka goriva vjerojatno

Nije ni bio na standardnoj struji, na njemu je Megasquirt od prvog dana otkad je skinuta K16 i Phase4, bobine su od Mitsubishija 3000GT, pumpa Bosch Motorsport 044...

A od cega bi drugog izgorio klip nego od nedostatka goriva, samo je pitanje zasto.... Al polako utvrdit cemo i to ;) kupili smo jedan Vems-ov satic koji kosta 420 eura ;) i mjeri svasta nesto, zasada ga necemo vozati da ne bi opet doslo do istog sranja....

I ne, ne koristi Calibrin pogon, on se nije pokazao bas pouzdan, ali Calibrin mjenjac sa 6 brzina da.
 
i koji mu je pogon sad,prednji ili zadnji,posto mi se cini da je u ove kocke fabricki zadnji pogon ili se varam.........:icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
extra stvarno,nemam rijeci osim veliki respect za ovo,svaka cast,puno vam srece zelim,nadam se da se nece desit slican kvar s motorom;);)
 
Top