Opel Kadett Turbo Mostar - komentari

Opel Kadett Turbo Mostar - komentari

Član
cera-fiero je napisao(la):
i koji mu je pogon sad,prednji ili zadnji,posto mi se cini da je u ove kocke fabricki zadnji pogon ili se varam.........:icon_rolleyes::icon_question:

Varas se....
Prednji je pogon... F28 Mjenjac je od calibre sa 6 brzina...
 
Mrvica je napisao(la):
cera-fiero je napisao(la):
i koji mu je pogon sad,prednji ili zadnji,posto mi se cini da je u ove kocke fabricki zadnji pogon ili se varam.........:icon_rolleyes::icon_question:

Varas se....
Prednji je pogon... F28 Mjenjac je od calibre sa 6 brzina...

a kako podnosi prednji pogon jer auto ima oko 360KS,cuo sam da je za prednji pogon maximum 260-270KS.........:icon_rolleyes:
 
Član
Jao dado imam i ja snimak kada si prvi put nastupio s njim zahrdjo pun rupa ali najava je jaka bila kadett d 2.2 TURBO NITRO :icon_eek: zaprepastise se svi WTF onda sam te kasnije pito za motor itd... Kadilak je plafon, i evo dvije od mene uspomene na 2008-mu


Ako je neki prob sto sam postavio slike, samo kontakt na PM da ih sklonim pozz i sretnooo!
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
cera-fiero je napisao(la):
i koji mu je pogon sad,prednji ili zadnji,posto mi se cini da je u ove kocke fabricki zadnji pogon ili se varam.........:icon_rolleyes::icon_question:

Varas se....
Prednji je pogon... F28 Mjenjac je od calibre sa 6 brzina...

a kako podnosi prednji pogon jer auto ima oko 360KS,cuo sam da je za prednji pogon maximum 260-270KS.........:icon_rolleyes:

A mozes ti i 500 al kako poci onda i ovo je previse bez spere al eto....

cnic_gsi je napisao(la):
Jao dado imam i ja snimak kada si prvi put nastupio s njim zahrdjo pun rupa ali najava je jaka bila kadett d 2.2 TURBO NITRO :icon_eek: zaprepastise se svi WTF onda sam te kasnije pito za motor itd... Kadilak je plafon, i evo dvije od mene uspomene na 2008-mu


Ako je neki prob sto sam postavio slike, samo kontakt na PM da ih sklonim pozz i sretnooo!

Pa daj taj snimak da vidim sta je to...:cool:
 
Član
Kaddet leti,vidjeh ga na pisti;)Koliko se dalo vidjeti na probama malo štuca pri manjem gasu,a onda pomahnita.Ne znam jeli bilo do vozača ili?

Koje vrijeme očekujete na 402m?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kaddet leti,vidjeh ga na pisti;)Koliko se dalo vidjeti na probama malo štuca pri manjem gasu,a onda pomahnita.Ne znam jeli bilo do vozača ili?

Koje vrijeme očekujete na 402m?

Nema stucanja nego je velik turbo i ima kasniji spul a tek tada on pomahnita....
 
Član
Nisam ni mislio na doslovno štucanje,nego se vidi da ima dosta zastoja prije nego turbak proradi.Ali brate kad proradi:cool::cool: Respect za kaddeta
 
Član
Koji turbo je montiran i jel ovo azbestna traka i gdje ste je kupili??
Jel mi se cinilo izdaleka il nisi kretao punim gasom kad si vozio protiv Clia (Guru).. sve u svmu, dobar kadrija :D
 
Član
Turbina je neka kineska... nesto izmedu gt30 i gt35.... traku smo uspjeli u trogiru dobit... nema je za kupit...
A za kretanje hm.. Nemozes drukcije jer vrti gumu cak i u 3 malo;)
 
Top