Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

eee sadd plocice polijepi po tom i ko apoteka..:D a stvarno iznenadi me unutrasnjost cuvas ti ovo ko oci u glavi..;)
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

cuj plocice,nije to to losa ideja:icon_biggrin: ma necuvam cuvali su drugi ja tek danas zavirio ovdje vec 3godine samo vozim :lol:
 
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

ja se zabezeknuo ;) stvarno kadjo vrijedan svake pohvale siguran sam da boljeg kod nas nema

edo de idi u opel i pitaj ih da nije pocincan greskom :lol::lol::lol::icon_biggrin:

cuvaj ga :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

sve pohvale iznenadio sam se kad samo vidio sta je ispod tapacirunga :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

hvala ;) i sjedista ni na 1mjestu nisu ostecenja,svi znamo da vozacevo strada,ovdje se nista nepozna :cool: sve je cakum pakum sve radi ovo ono,(ko da ga prodajem jbt) :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

kadet a nije propao, to jednostavno ne ide skupa. Svaka cast edo pa si ga sacuvao ovakvim kakav jeste, mozes biti ponosan na sebe:D:cool::cool:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

stvarno arma cudno :lol: dacu ja njemu tretman makar jos za 40godina,ostalo boli me briga nek rade sta hoce:D :cool:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

edo_benz je napisao(la):
hvala ;) i sjedista ni na 1mjestu nisu ostecenja,svi znamo da vozacevo strada,ovdje se nista nepozna :cool: sve je cakum pakum sve radi ovo ono,(ko da ga prodajem jbt) :lol:

da da vozaceva strana da nisam imao opela i to kadetta nebi se cudio svaka cast jos jednom;);)
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

pocelo je sklapanje nisam uspio zavrsit usminakt sve i tak to :icon_biggrin: kako lijepo sad mirise :lol: slike idu redoslijedom

 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

mora bit,nevolim zapustenu unutrasnjost,to kad vidim u pojedinih,neznam kako im uopste nesmeta :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ciscenje unutrasnjosti str 45.

hvala lijepo,danas nabavljene i led pozicije,hvala nenadu :cool:
trenutno je na autu svaka sijalica led :lol:

radi se o ovim ledicama :icon_smile:
 
Top