Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
Kadett E 88gp 1.2 OHV

mrs0g4.jpg


dvhwg.jpg


20znq1h.jpg




Uploaded with ImageShack.us

 
Početnik
RE: opel kadett 1.2

dje sta kad,koliko odkad kako scim kim kome cemu..De bolan malo pisi opreme sta ima:D godina itd Inace svidja mi se,pa da je i truhlo zesci sam nek je opel :D
 
Član
RE: opel kadett 1.2

sta ce imat opel ko opel :lol: kod mene godinu dana s cim s kim nemam pojma slucajno ga kupio i et godina 88 mada nista nije sigurno :D
 
Član
RE: opel kadett 1.2

jako kulturan primjerak, cini se pravo ocuvan,inace svaki drugi truho ko ista,ovaj tvoj se pravo dobro drzi, svidja mi se, daj jos slika:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: opel kadett 1.2

fin kadilak,samo mjenjaj felge,moze si po 150km naci mnogo ljepsih:cool:
 
Član
RE: opel kadett 1.2

ovaj nije truho radjen prije 2godine restauriran komplet zasticen metalik boja sve je po ps :icon_biggrin:

col3 druze imam vise pari felgi ja to stalno mijenjam :icon_biggrin:
 
Član
RE: opel kadett 1.2

ma sta cu ga predstavljat nije neki auto :lol: ima ovdje i fiata :icon_biggrin:
 
RE: opel kadett 1.2

masalah :D sad imam gdje spamat :lol:

dobar kadjo reko sam ti vise puta pravo ga dobro odrzavas i sredjujes i sto je najbitnije licno tvoj :cool:
 
Početnik
RE: opel kadett 1.2

ArminM je napisao(la):
jako kulturan primjerak, cini se pravo ocuvan,inace svaki drugi truho ko ista,ovaj tvoj se pravo dobro drzi, svidja mi se, daj jos slika:cool:

Necu se sloziti stobom,do sada sve i jedan kadjo je ili sredjen ili je pri kraju (dok neistekene rega) ili je kod Muharemovica :D nadam se da razumijes,vlasnici kojima je bilo stalo dosad su sredili auta a ovi sto nisu uskoro ce na zeljezo..tako da ta prica vise nece imat smisla,sad su Golfovi na meti RUST-a :D ;)
 
RE: opel kadett 1.2

znaci o meni se nekad pricalo pa sam sredio prica se jos malo ima RUST na gepeku :lol:

edo ubaci samo motor ko sto si mi rekao da imas u planu i :123: :icon_biggrin:
 
Član
RE: opel kadett 1.2

motor ostaje imaju se drugi planovi motor mi je zadnja stvar :cool:

na ljeto ide nesto drugo :icon_biggrin:
 
Top