Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

sacu to odlijepit oce me ljudi ubit jbg,pa sta ako je seljakluk sta fali ima i gorih :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

predobro ispalo nista nediraj a lijepi se jos uvijek i u mom selu tako da nebrini
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

eh to volim cut da se i u tvom selu lijepi,sad mi je lakse :icon_biggrin: ,hvala ;) trudim se drzat ga u normalnom stanju
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

ma oblijepi ga citavog jedan dan sjedi i liepi al na suncu da ne uzimas fen..:icon_smile:
 
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

ovo si dobro odradio kao zastitu od HRĐE a i Braa služi svrsi da mu musice ne lupaju po Šajbi :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

soffa je napisao(la):
ma oblijepi ga citavog jedan dan sjedi i liepi al na suncu da ne uzimas fen..:icon_smile:

ko da me podjebajes mescini :lol:

ernadhusic je napisao(la):
ovo si dobro odradio kao zastitu od HRĐE a i Braa služi svrsi da mu musice ne lupaju po Šajbi :lol: :lol: :lol:

znas kako je,moram od dusmana sakrit nemoze kroz ovo hrdja probit :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

ne zezam se bogami sad edo imal iko u TZ da je oblijepio citavo auto svakako je crno roknes carbon il matt crnu foliju...;)
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

edo_benz je napisao(la):
gepek nista,osim limenih prepravki:icon_biggrin:

EDIT: jos 2slicice


svidja mi se :icon_smile:

http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201207/13622/kada-dobijes-vise-od-3-lajka-ili-komentara.gif
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

ma samo lijepi i tu kurvicu slobodno natakari sta te briga sta drugi govore auto je tvoj nije njihov:cool:
inace dobar kadilak;);););)
 
Top