Opel Kadett 1.6D čađo

Opel Kadett 1.6D čađo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
otidji na sicki kod onog autoelektricara, ali kod onogdesno, cojk ce ti promijeniti ovo sve za male pare, jer vidim da ti ih je pola izgorilo, kao kod mene....inace sretno sa poslovima, volan bi ti ukrao odma;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol: Volan je extra lijep na izgled i sve , skontao sam ja kako i šta zamijenit , a toliko sam se mucio :icon_mad: :icon_smile:
 
Član
Maestral je napisao(la):
Poznajem skontao sam sad sve HVALA ;) :icon_smile:

Nema na čemu. Nego ja bi ti savjetovao da ti neko pregleda cijelu struju u autu, očigledno su neke žice u spoju ili pak nešto drugo dok ti izgaraju osigurači i tope plastiku. Ne vjerujem da bi to bilo skupo za pregledati i zamijeniti cijelu tablu s osiguračima jer nije se s time igrati. Kolegi se prije koju godinu zbog toga zapalilo auto u vožnji pa bi bilo najbolje to srediti.
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
Maestral je napisao(la):
Poznajem skontao sam sad sve HVALA ;) :icon_smile:

Nema na čemu. Nego ja bi ti savjetovao da ti neko pregleda cijelu struju u autu, očigledno su neke žice u spoju ili pak nešto drugo dok ti izgaraju osigurači i tope plastiku. Ne vjerujem da bi to bilo skupo za pregledati i zamijeniti cijelu tablu s osiguračima jer nije se s time igrati. Kolegi se prije koju godinu zbog toga zapalilo auto u vožnji pa bi bilo najbolje to srediti.
Hvala na upozorenju svjestan sam , i da pravo kažem išao sam autoelektričaru i gledao je i on nezna gdje koji ide osigurač ko nema poklopca i rekao je sve da je dobro , gledao je žice i sve to ;)



GTI FAN je napisao(la):
350 km,dzaba,pa samo motor i mjenjac ako ista valjaju tu su negdje po cijeni. ;)

Znam drug , da sam ga pojeftino dobio , al eto malo po malo ulagat , dobar mu je motor uskoro cu snimit klip nema nikako dima iza sebe , samo ujutru malo paljenje ga zeza , al sredit ću i to polako ;)

eldin84 je napisao(la):
otidji na sicki kod onog autoelektricara, ali kod onogdesno, cojk ce ti promijeniti ovo sve za male pare, jer vidim da ti ih je pola izgorilo, kao kod mene....inace sretno sa poslovima, volan bi ti ukrao odma;)

cy8k3fzo6u2txfsxes.jpg

evo jedne slikice ;)
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Extra volan imao sam takav u svom Tiffany modelu

Šta je tu je , evo malo nam kiša pada , dobro pa sam ga prije dan ispoliro , uskoro slikice, kako se usjao kadjo ;)

6ygydgc0ewjv61lorby.jpg


Moja tri prevozna sredstva :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Kako sam naveo u prethodnom odgovoru , ispolirao sam ga pošto mu je boja izgubila sjaj , a nema se sad para za špricanje :icon_confused:
Evo početak haube sve ručno polirano očito se vidi razlika :D
cf8eo8ag9obg3au3d8du.jpg

Evo , kad sam završio haubu :cool:
lkqc8nb0innhvnn1mf.jpg

Pa smo prešli na krov , malo se oznojilo :lol:
l2lqimwb72yc4zf3u773.jpg

I tako malo po malo ispolirao čitavo auto
tjqzc6vcy9j0gqwob59r.jpg

I juče koji sam ja sretnik da mi ispadne negdje zadnja tablica nisam ni gledao jel pričvršćeno :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
n0y2wmnvrl6ky7gotva.jpg


Sad mi je u planu farbanje karabolki u crno , al kad bude malo bolje vrijeme ;)
 
Član
Pozz momcia i cure kako ste danas , danas bgm kod mene bilo radno , radilo se pomalo oko kadeta pa počnemo...Ujutru da ga uplaim verglao verglao i nije mogao i tako da sam morao šlepati sa golf-om i tako odem do majstora i on mi kaže šta je otišlo i jedva nađem dio u Motorexu tj. dio se zove Bendiks
ivwl2uthug12o5r9x77y.jpg

Eh , danas slučajno prolazim pored otpada i stanem da vidim jel ima dijelova pošto vidi se na ovoj slici
yrmjfw21um678ugj6.jpg

da je auto udarano , pa mu je štopka pukla pa je to neko lijepio "Krkanski" , i tako pregledao sam 3 Kadett-a al ni je dan nije imao štopke tako da nisam dalje ni išao da tražim štopke pošto ima vremena , ali zato sam našao ručkicu za Šibera , pošto nije prije bila ja sam nabavio i stavio
qgxly8017c9rob4jfi9.jpg

evo ovako izgleda
z4hk35nnn5uoja0oxd2v.jpg

i naravno još sam našao pošto mi je ručica od mjenjača otišla i neko je lijepio :icon_mad:
hsqtvf5lzrxtr9pgfhrl.jpg

Naravno na njoj piše 5 brzina kao što ima kadet a ovu što sam stavio piše 4 brzine , al ajd
4t6pei7677ezq1zj889w.jpg

naravno ne dostaje mi još ovo
ermwcobs7yi85dgenr9.jpg

ali naću samo lagano :icon_smile:
naprijed na haubi i na lijevom blatoranu ima oštećenja boje , al dok skupim pare on će biti prešprican
wirxcrbh28gu0oar1277.jpg

stari dotrajali brisači , sutra kupovina novih
ilenjwkusi800w73mimu.jpg

Boja karambolki haus , al dok se uljepša vrijeme uradit cu i njih :icon_smile:
60hgjann1cf05e9sj7r3.jpg

2r7pe42ffq97mngyi7z0.jpg

danas sam još dotekao auspuh , pošto se malo klimao
q0uf3ew8sbe9qpbvccdv.jpg

a naravno i zadnja karambolka je u haus stanju :icon_mad:
ubačen radio Blaupunkt CR 43
l3apj9s90xaeh1bpncs.jpg

danas sam još pritegao dobro prednju i zadnju karabolku
tgx0ndqzl87ijvi1a9a4.jpg

a u među vremenu slikao sam i motor
qmllssfh9rn73y4h28pv.jpg

na njemu se vidi da nema plastike oko župčastog , al je danas i to postavljeno..
Toliko od mne za danas ;)
 
Član
Pa eto , malo po malo ne žuri mi se nigdje ko ima volju da radi sve se može , a evo što sam obećao klip kako radi , konačno sam ga danas snimio
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_Kc9fnMXBgQ&feature=youtu.be[/video]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top