Opel Kadett 1.6D čađo

Opel Kadett 1.6D čađo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da nije hladno bos odati po kuci u ovo doba godine ? :p

A sto se pleyera tice pogledaj koji ne steka i koji ce bolje citati cd-ove, jer taj elta je poznat kao obicno smece, a za taj drugi zbilja nez, mada nikad nisam cuo za njega... ;)

Fino je vidjeti da se neko trudi da iz nicega napravi nesto i da svakodnevno nesto radi oko auta! ;)
 
Član
HAHAHAHA Mene ljubav grije prema autima :lol::lol::lol::lol::lol:
Elit čita samo tako Cd-ove , a ovaj malo šteka pa sam ubacio elit ;)
Bit će nešto i od mog kadeta :icon_smile:
Evo jedne slikice , da ne kažete da samo sjedim :lol::lol::lol:
08hf5btnroodddxqjio9.jpg
 
Član
eto ga ko lutka, s obzorim koliko si gla platio, vise nego odlican ;) sto se tice playera kod mene je neka bira ima memorisku karticu cd nisam ni ubacio niakd, kartica zakon ;)
 
Član
Fino ti ovo radis, svaka cast ;) Slijedece sto ti predlazem da uradis ofarbaj karambolke i felge i bice puno bolje. Samo naprijed ;)
 
Član
Sad sam malo , prestao sa radovima na Kadettu , nešto me sad zeza Golf pa da njeg sredim pa onda prelazim na kadeta uskoro update :cool:
 
Član
Evo da se javim živ , sam radim pa nemogu stići ni na BHTuning :icon_cry: a na Čađu nabavljena nova obuća tj. Gume Zimske :icon_smile:
 
Član
Hehe , i ja sam sad tek primjetio :lol: Idemo dalje , sredjuje se lagano uskoro novi cd player u njemu :cool:
 
Član
primjetna razlika, samo neznam imas li mogucnost naci bijele zmigavce naprijed, i onu ofirnu antenu srediti:lol:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top