Opel Kadett 1.6D čađo

Opel Kadett 1.6D čađo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo samo da se javim , išao sam danas do MUP-a da vidim da nije ko kojim slučajem donio tablicu tamo , i sreća moja neko je bio fin i dobio tablicu , ja tražio ime tog što je donio da ga počastim , al govore da nije ništa ostavio , tako da ću danas reg. dotegnut dobro , a večeras idu slike današnjeg zatamljivanja zadnjih stakala ;)
 
Član
Evo danas završeno i zatamljivanje , stakala po meni solidno ispalo pošto sam sam sebi radio , ima malo baloncica al se i ne primjete ;)
6v3mwnsahtvvwva8t1bo.jpg

hw99rew9o673kckn3bz.jpg

Vidimo se do novog apdejta ;);););)
 
ma ide to kod tebe :D;)
najvaznije nek se nazad ne vidi :lol::lol: posto je to cesto "RADNO MJESTO " :lol:
sale malo..samo naprijed :icon_smile:
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
ma ide to kod tebe :D;)
najvaznije nek se nazad ne vidi :lol::lol: posto je to cesto "RADNO MJESTO " :lol:
sale malo..samo naprijed :icon_smile:

hahahahaha , Kadet = Radionica ;)
Ma eto lagano idemo dalje :icon_smile:
 
Član
3lp078ed9c3w67wefhe9.jpg


Da mi čađo ne pane u zaborav , evo od juče jedne slikice , danas snijeg pa se ne može ništa radit :icon_rolleyes::icon_confused::icon_sad:
 
Član
Fin Kashljo , polako se radi ali sigurno:D
Pravo si ga jeftino uzeo, ali eto dovest ce se u red samo polako:D
Ti si dole negdje oko Sode,kako vidim po slikama ili :D
 
Član
Got2b je napisao(la):
Fin Kashljo , polako se radi ali sigurno:D
Pravo si ga jeftino uzeo, ali eto dovest ce se u red samo polako:D
Ti si dole negdje oko Sode,kako vidim po slikama ili :D

Dobar je za sad , jesam tu sam kod Sode ;) a znam ja tebe , barem mislim :icon_smile:
 
Član
Jesi ga to čipovao kad ima 40kW, a čak 60KS?:D

Stvarno je u katastrofalnom stanju, šteta je ovdje i ulagati pare u gluposti, bolje ga vozaj dok ne istekne registracija, prodaj, a pare skupljaj da zamjeniš za nešto bolje.:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jesi ga to čipovao kad ima 40kW, a čak 60KS?:D

Stvarno je u katastrofalnom stanju, šteta je ovdje i ulagati pare u gluposti, bolje ga vozaj dok ne istekne registracija, prodaj, a pare skupljaj da zamjeniš za nešto bolje.:cool:

Ha , ha , ha , ha nisam čipovo ga već kako sam ga zatamnio tako je dobio još konja :lol::lol::lol::lol::lol:
Ne znam , vidjet ćemo šta vrijeme nosi ;)
 
Član
@ Maestral,,,,, Jell me znas il mislis da me znas :p :p
Vidimo se slj. mjesec po gradu :D , jest da je u loshem stanju sto se tice izgleda, ali koliko para toliko muzike, moze se on kulturno srediti..ali polako samo ;)
 
Član
Got2b je napisao(la):
@ Maestral,,,,, Jell me znas il mislis da me znas :p :p
Vidimo se slj. mjesec po gradu :D , jest da je u loshem stanju sto se tice izgleda, ali koliko para toliko muzike, moze se on kulturno srediti..ali polako samo ;)

Vidimo se , ma moze se kulturno sredit , samo cu ga sad sredit za vozanja , posto ruzno izgleda :icon_rolleyes:
 
Član
Nema zakovalo me ovo vrijeme , te snijeg te kiša :icon_sad: sad u kući samo sjedim nema se šta radit , kud nemam veću garažu :icon_rolleyes:
 
Član
2ixi1qoomq4f8h3qrm55.jpg


Evo nabavio sam dva Cd Player-a Pa sad Razmisljam koji da ubacim u Čađo , da vas čujem koji je bolje Lijevi je TEVION 83370 , a Desni je Elit USB - 410 , Na kojem ima utor za memorijsku i USB :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top