OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
Nevjerujem da bih mogao naplatiti jer ne mogu dokazati da je retrovizor bio udaren. Nema ni packe na sebi.
Za dugme cu ici da naprave ali ne znam sta je najbolje:
ici odmah ili cekati pred kraj garancije pa onda otici.:icon_question:
Dugme inace radi normalno samo se ne vraca nazad. Kao da je na touch
 
Član
nemoj cekat da se sjebe totalno, cim budes imao vremena leti nek to rijese, kad vec ima garancija nemoj se neckat;)
 
Član
Ma jasta, kao da bi ja mogao voziti tako i gledati u to pokvareno.:icon_confused:
Sutra sam na pecanju cijeli dan a u utorak pravac servis al ima da rade pod mojim nadzorom da ne bi doslo do upotrebe sarafcigera:lol:
 
Član
Bio u servisu danas. Slikali sve i opisali kvar i to salju komisiji koja ce odluciti sta ce dalje da preduzmu.
 
nek ti ugrade ovaj , nece ti zastekati 100% :lol:

http://www.elektrobaumarkt24.de/images/product_images/original_images/Eaton-Moeller-Not-Aus-Taster-FAK-R-V-KC01-IY___46533_0.jpg

nesto mi to slikanje suhveli da ne bude kao i s nasom policijom slika a nema filma u aparatu :lol:
 
Član
To s retrovizorom se meni desilo cim sam kupio auto slican slucaj s pijanim moronom sreca raspalo se sve ali samo sklopio i pic pic.
A za tipku .... to je najgore svi ce ti reci ma to je sitnica bitno je da radi i slicno ajd ti objasni da ta tipka ide na zivce ko da ti hauba fali!!
 
Član
Upravo tako;)
vec mi je onaj lik sto je slikao rekao ''ma ona radi'' to je vazno.:icon_mad:
Odmah sam mu naglasio da mi to ne kaze i drugi put. Bukvalno kao da pola auta fali zbog te sitnice..:icon_rolleyes:
Valjda ce odobriti pa da mi to zamijene;)
 
Član
Ne smiju oni prdnuti bez odobrenja.
Zamijenuli bi oni to odmah da ne moraju pitati nadredjene za svaku reklamaciju...
 
Član
Super stvar ova automatska svjetla. Brzo reaguju, cak u nekim momentima i brze od mene. Malo sam snimao voznju. Nije neki kvalitet snimka ali ok...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VGnQiXC_L7I[/video]
 
Početnik
Uhh jbt jest to bobra stvar fkt.A za ovo sijaju malo jace nego duga na vectri imam ovo: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Druze insignija je savrsena.

Ili nisam upratio ili nisi govorio sta bi sa onog dzgmeta rijesisel ti sta u servisu. :icon_rolleyes:
 
Član
Hvala drugar;)
Za dugme cekam odgovor servisa! Oni salju 'specijalni' zahtjev komisiji koja odlucuje sta ce sa tim!
Nesto ne vjerujem da cu brzo dobiti odgovor od njih:icon_smile:
 
Top