OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
Evo danas tacno mjesec dana od kako sam reklamirao dugme u autu. Odgovora jos nema!:icon_rolleyes:
Nazovem i pitam sta je u pitanju pa da nisu u stanju da mi mjesec dana odgovore sta ce uraditi.
Izvinjavaju se, kaze jos nisu dobili odgovor od fabrike. Nije neki goruci problem pa da sam nestrpljiv ali ajde cisto da pitam:icon_question:. U neku ruku ih i razumijem. Oni su zadnja rupa na svirali i rade kako im se kaze.
Ali razgovarao sam sa jednim svabom sto radi u OPEL servisu u austriji i on mi rekao da to dugme samo naspricam silikon sprejem i da ce se ono vratiti na mjesto.
Nisam htjeo nista da diram dok ne vidim sta i kada ce ovi da mi odgovore.
Danas imao gumi defekt. Saraf od 3cm sa sve podloskom u zadnjoj desnoj gumi, i to ko zna od kada jer je poprilicno stesan...;)
 
Član
manta pa ovo su jedina opel vozila koje bih stvarno zelio imati u garazi :cool:

nek te slusa dobro ;)
 
Ovo i Askonu,to je jedino sto se Opela tice,da me bar malo privlaci..Ovo nista..Stvarno extra auto..Uzivaj dok ga vozis ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ovo i Askonu,to je jedino sto se Opela tice,da me bar malo privlaci..Ovo nista..Stvarno extra auto..Uzivaj dok ga vozis ;)

Jebala te askona kako možeš reć da te onakva škrapotina može privlačit :icon_question: evo da si rekao insignia i astra gtc al ascona :lol:
pa čovječe pogledaj još jednom:
273431625_3117649c4d.jpg

a sad insigniu
Opel-Insignia_05.jpg


sorry na offu al morao sam
 
O jbt,pa to ti je isto da kazes kako ti se moze svidjati Golf mk1 pored Phaetona !? Meni se to auto jednostavno svidja,i to je moj zivot..Svako ima neki svoj stil,sta mu se svidja a sta ne ..I nisam reko da mi se svidja Askona vise od Insignie dakle napravio si pogresno poredjenje :icon_smile:
I naravno, ne znam koja je ova Askona,ali ja sam mislio na Askonu C..Svako ima pravo na svoje misljenje ;)

:icon_exclaim:
 
Član
Auto bez greske Insignia i Astra GTC Paris pa neznam da li se vise moze ikako napraviti ljepse auto nemam predstave kakvo bi to izgledalo
svaka cast na odabiru i da se navozas
 
Član
Danas me zvali ovi iz Opel-a u vezi moje reklamacije dugmeta.
Kaze ocekujemo da sutra dodje kompletan uredjaj DVD 800 koji ce mo vam zamijeniti.
Dal me muljaju ili ne vidjecemo uskoro. Ovaj cu obiljeziti tako da provjerim da li je mijenjan ceo uredjaj ili me farbaju.:D
 
Član
unutrasnjost ovog auta je san snova, meni medju najdrazim automobilima trenutno... svaka cast i nek te sluzi dobro ;)
 
Top