OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
nisam inace ljubitelj opela, al ovo bi se moglo vozit :D stvarno fina vozilica i nek je sa srecom ;)
 
Član
Prva (a nadam se i poslednja nezgoda sa insigniom) :icon_cry:
Seoski put(asvalt), insignia zauzima 99% istog. Vozim kao po jajima.
Kao raketa nailazi Audi 80, ja pobjegao desno koliko sam mogao i stao (a desno neke grane katastroficne), a on ni da prikoci a ni da se skloni. TRASSS... Puce retrovizor kao ledenica. Mislio sam da djelica nema od njega. Kad on se preklopio i rastavile se plastike, i nema ni ogrebotine na sebi jer ga je zakacio ispod (a tu nije ofarbano). Ja ga sklopio i sva radi kako treba. Sva sreca da tako ispade.
Jos jedna muka:
Sat vremena prije toga uocavam da je tipka 1 na cent. konzoli utonula i ne radi kao ostale. Funkcionise ali je ne vraca nazad.
Poludio sam. U ponedjeljak idem u servis da vidim sta ce da mi kazu.
Seoski delija koji me pokupio pijan ko zemlja, sta da mu radim dal da ga davim il sta da mu radim.??
 
Početnik
Sto se tice tipke nezz moguce da je jace pritusnuta pa sad steka,a za tog pijanca ili zovi policiju ili probaj popricat,no msm da od policije nema fajde jer skoro pa "nema" stete hvala Bogu


Neka je sa srecom
 
Član
Ja sam mislio da ga uopste nema koliko me budala udario. On se preklopio i rasklopila se plastika koja nalijeze odozgo na retrovizor. Ja je sklopio na licu mjesta i nema cak ni ogrebotine nigdje (cudo) jer je zapeo odozdo za njega a sa donje strane je ona tvrda plastika koja nije ofarbana.
Uzeo sam mu broj tablica pa cu provjeriti kako se badza zove pa cu razgovarati sa njim kada bude trijezan.
:icon_mad:
 
Član
dobro si prosao, sreca pa ti nije polomio retrovizor, da si napravio sa budalom bilo sta mozes samo kakvu prijavu popusit, sebi belaja navuc, samo opusteno:cool::cool:
 
Član
Ma zabole me za budalu, vazno da retrovizoru nije nista:icon_smile: Ubio je njega Bog u glavu ja nisam imao potrebe:lol::lol:
Da je pukao bila bi druga prica, onda bi zvao pandure pa nek makar popusi kaznu za alkohol i da mu uzmu vozacku na par mjeseci...
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Ma zabole me za budalu, vazno da retrovizoru nije nista:icon_smile: Ubio je njega Bog u glavu ja nisam imao potrebe:lol::lol:
Da je pukao bila bi druga prica, onda bi zvao pandure pa nek makar popusi kaznu za alkohol i da mu uzmu vozacku na par mjeseci...

upravo tako, sreca nema stete;)
 
Član
ako imas kasko mogao si to naplatiti vjerovatno...nova auta su strasno cvrsta i bas treba udarac da bi se nesto sjebalo ili da lak spadne...
daj nam jos slika, a za dugme imas garanciju i nek prave :cool:
 
Top