opel corsa b ludiblizanac

opel corsa b ludiblizanac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jashim Wrote: Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud


potpis.
najveci promasaj po meni je pokusaj sa two tone bojom neprati nijednu liniju po mom ukusu izgleda previse nadzidzano...j*i ga to je ipak samo moje misljenje u svakom slucaju sretno;)
 
alen22 je napisao(la):
Jashim Wrote: Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud


potpis.
najveci promasaj po meni je pokusaj sa two tone bojom neprati nijednu liniju po mom ukusu izgleda previse nadzidzano...j*i ga to je ipak samo moje misljenje u svakom slucaju sretno;)

po cemu je nadzizdano? :S drugo nema smisla sta taj tip pise sa tom korsom jer njegova na kozu lici ja da sam imao stavio bi 13 na nju :) a dvi boje i te kako dolaze do izrazaja nebih nikad mjenjao :) poz

ArmAni je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
ArmAni je napisao(la):
mozes li postavit jos koju sliku ove bube crvene sto ima na jednoj slici ako nije problem i ona je izgleda sredjena..poz

mjera uradjeno auto

Buba je prica za sebe to je skroz nesto posebno

Moze koja slika bube ako nije problem da vidimo sto je posebna..

nemam ja slika ali mogu uslikat ali bice u ovo koji dan sva auta iuz cazina sredjena pa ce biti i buba :)
 
Član
ludiblizanac je napisao(la):
alen22 je napisao(la):
Jashim Wrote: Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud


potpis.
najveci promasaj po meni je pokusaj sa two tone bojom neprati nijednu liniju po mom ukusu izgleda previse nadzidzano...j*i ga to je ipak samo moje misljenje u svakom slucaju sretno;)

po cemu je nadzizdano? :S drugo nema smisla sta taj tip pise sa tom korsom jer njegova na kozu lici ja da sam imao stavio bi 13 na nju :) a dvi boje i te kako dolaze do izrazaja nebih nikad mjenjao :) poz

ArmAni je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
ArmAni je napisao(la):
mozes li postavit jos koju sliku ove bube crvene sto ima na jednoj slici ako nije problem i ona je izgleda sredjena..poz

mjera uradjeno auto

Buba je prica za sebe to je skroz nesto posebno

Moze koja slika bube ako nije problem da vidimo sto je posebna..

nemam ja slika ali mogu uslikat ali bice u ovo koji dan sva auta iuz cazina sredjena pa ce biti i buba :)

Hajde valja jer imam i ja pa da vidimo ko je bolji..heheh pozz
 
Član
ludiblizanac je napisao(la):
alen22 je napisao(la):
Jashim Wrote: Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud


potpis.
najveci promasaj po meni je pokusaj sa two tone bojom neprati nijednu liniju po mom ukusu izgleda previse nadzidzano...j*i ga to je ipak samo moje misljenje u svakom slucaju sretno;)

po cemu je nadzizdano? :S drugo nema smisla sta taj tip pise sa tom korsom jer njegova na kozu lici ja da sam imao stavio bi 13 na nju :) a dvi boje i te kako dolaze do izrazaja nebih nikad mjenjao :) poz


brate nismo se razumjeli,dobar pokusaj bilo bi pravoo ljepo auto drug je imao extra slicnu tvojoj ista boja, fele,sl.karambolke... i izgledala je preverzno samo sto je bila puno urednije uradjena np. r8 led pozicije nikako ne idu uz far neo ispod njega ,hromirane lajsne nikako ne idu uz auto sa bodykitom barem po meni previse strci a mogle su i karambolke puno kavalitetnije da se urade, a za two tone boju ne kazem ja da se neslazu boje extra su nego ruzno je to sto nisi drzo pravac pa ti se razlikuju sa strane a meni barem bode pravooo to u oci. napiso sam kom.samo sto si stvarno poceo extra kad sam vidio prvu sliku sj*o se a onda kad sam vidio ostatak auta maloo se razocaro:icon_cry:pozz
 
Član
alen22 je napisao(la):
ludiblizanac je napisao(la):
alen22 je napisao(la):
Jashim Wrote: Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud


potpis.
najveci promasaj po meni je pokusaj sa two tone bojom neprati nijednu liniju po mom ukusu izgleda previse nadzidzano...j*i ga to je ipak samo moje misljenje u svakom slucaju sretno;)

po cemu je nadzizdano? :S drugo nema smisla sta taj tip pise sa tom korsom jer njegova na kozu lici ja da sam imao stavio bi 13 na nju :) a dvi boje i te kako dolaze do izrazaja nebih nikad mjenjao :) poz


brate nismo se razumjeli,dobar pokusaj bilo bi pravoo ljepo auto drug je imao extra slicnu tvojoj ista boja, fele,sl.karambolke... i izgledala je preverzno samo sto je bila puno urednije uradjena np. r8 led pozicije nikako ne idu uz far neo ispod njega ,hromirane lajsne nikako ne idu uz auto sa bodykitom barem po meni previse strci a mogle su i karambolke puno kavalitetnije da se urade, a za two tone boju ne kazem ja da se neslazu boje extra su nego ruzno je to sto nisi drzo pravac pa ti se razlikuju sa strane a meni barem bode pravooo to u oci. napiso sam kom.samo sto si stvarno poceo extra kad sam vidio prvu sliku sj*o se a onda kad sam vidio ostatak auta maloo se razocaro:icon_cry:pozz
;);)
 
radicu ponovo ali ope t onako kako men bude pasalo :) aaa de postavite vi svoje masine da vidimo:) sve moze bolje ja bh napravio avion da imam para haha:) selam
 
Član
corsa je perverzija stari moj,... svaka cast;)

a dobar avdija ti u buraza, predobar jbt sunce:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Vecina ih je pokazala svoje aute, i da ziher su ljubomorni na tvoju corsu

Nemoj si umišljati :lol::lol::lol:

Daj stavi slike kako ti je auto izgledao prije nego si išta počeo raditi na njemu, pa onda radove, što si i kako radio jer ovako stičem dojam da si kupio ovakav auto jer braniš se napadom na svaku kritiku. Izgleda mi kao da si oženjen za svoj auto i čim ti netko nešto kaže loše bum tres tras, napad bez argumenta. Ako ne možeš podnjeti da ti netko kaže da ti je auto ružan, da nešto nevalja i slično onda ne otvaraš garažu i ne predstavljaš auto ;)

i još jedna stvar, može uco_opc voziti bicikl ali imati ukusa, to ti nista ne znači, iako može voziti porschea pa nemati ukusa i od njega napraviti selo tuning. Ukus ne zavisi o tome što voziš

Samo treba imati u glavi koji klikerčić da bi se to skužilo

Odoh ja malo :123: tragove po cesti i nemoj se zapjeniti na moj post. Ne brini se, nisam ljubomoran na tvoj auto, nemam potrebe biti, niti neprijatelju ga nebi preporučio :icon_smile:
 
ja neznam zasto ti uvijek dolazis na moj profil ja tvoj sam jednom pogledao i bilo mi dosta hahaha haj vozaj kozu i molim te nemoj biti dosadan vise pisem li ja na tvom profilu ista? ne nezanimas me..

izvadio sam resetke danas napred sutra nazad radim ev koja slika ...


k224o6.jpg


2s84pyb.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top