opel corsa b ludiblizanac

opel corsa b ludiblizanac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ev jos koja slikica moje igracke :)

2a5keq1.jpg


m7aq13.jpg



23h605i.jpg



2agkphv.jpg



nekoliko slika jos unutra..

2hnucnn.jpg


w9i4om.jpg


4q38si.jpg


pioneer zakon!! :) poz svima
 
Član
nema sta dobra je nego jesu to gewinde je toliko spustile il je air ride u pitanju.
i prdstavi svoje auto na opel team bih tamo mu je mjesto ;)
 
sreto je napisao(la):
nema sta dobra je nego jesu to gewinde je toliko spustile il je air ride u pitanju.
i prdstavi svoje auto na opel team bih tamo mu je mjesto ;)

ne druze sporstske opruge su najnize ali spustana je ovako napred i nazad po mojoj zelji kad sam je prosirivao isle su obrve mislim od golfa 2 ili 4 nisam siguran nebitno ali imaju najljepsi oblik i onda sam spustio koliko sam htio da guma udje gore tako je i nazad vise nemoze milimetar :) ali samo vidi kako je upasano sve napred 3 mjeseca se je radila ali je insan odradio cudo znas kako ovaj auto inace izgleda :)

badboy je napisao(la):
mocna je do jaja...

koji je motor...

motor je 1.4 kasnije ako nadjem posao ice dorada nesto jako ali zasad mora ovako ali se cuje ko vr6 vjeruj :) pa moram se stim zadovoljiti trenutno dosad me je kostala da sam mogao uzet jos jednu hehe znate kako to ide
 
Član
OJJJJJJJJJJJjj kako je samo mocnaaaa, sva castttttt svidja mi se pravoo

malo mozda sada unutrasnjos da uradis, mislim samo sto se tice opreme barem podizace stakala :))
 
hvala hvala.. pa ako mi nalete elktronski podizaci sto da ne ima jos par sitnica unutra aBda i masku napred presvuci ovako ali polako :) pozz
 
Član
luda corsa stvarno,dobre boje,vjerujem da je bolja uzivo
a kakav je ono audi sa sankom na prvoj slici,tamo prolijece cestom:lol:
 
edoze je napisao(la):
luda corsa stvarno,dobre boje,vjerujem da je bolja uzivo
a kakav je ono audi sa sankom na prvoj slici,tamo prolijece cestom:lol:

heheh vjeruj da jes neznas ni sam koje je auto malo ko da zna :) aa ono je audi 80 od buraza mi isto bisan :) postavicu kasnije i njegove slike
 
Član
Jako dobro izgleda moram opet rec, svidja mi se...

No dobro znas i sam sta trebas jos uraditi ako Bog da kad mognes da bude bessstttt

Interijer samo treba malo po mom misljenju, vani izgleda odlicno, nema greske, jedino da imas jos jednu sliko zadnjeg djela :)

A unutra mozda malo elektronice, sjedista druga i tako tih sitnica, ali dobro ne trebam ti ja govoriti, kada vidim sta si do sada uradio, mogu samo rec SVAKA CAST
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top