opel corsa b ludiblizanac

opel corsa b ludiblizanac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koliko ja znam predstavljanjem auta si otvorio pandorinu kutiju, svatko ima pravo komentirati sviđalo se to tebi ili ne.

To što sam ja tebi dosadan jer ti govorim istinu je tvoj problem a tu ti ja ne mogu pomoći, imaju ljudi koji i takve stvari rješavaju

I da, zašto si izvadio kromirane rešetke, onako ti je baš bio super branik, ko avion :cool:

A pišem ti jer si specifična osoba, čim ti netko pohvali auto ti odmah odgovaraš : hvala brate i slična sranja :lol: a kad ti netko kaže da mu se ne sviđa ti napadaš. U biti volim komunicirati s takvima poput tebe :lol:
 
Jashim je napisao(la):
Koliko ja znam predstavljanjem auta si otvorio pandorinu kutiju, svatko ima pravo komentirati sviđalo se to tebi ili ne.

To što sam ja tebi dosadan jer ti govorim istinu je tvoj problem a tu ti ja ne mogu pomoći, imaju ljudi koji i takve stvari rješavaju

I da, zašto si izvadio kromirane rešetke, onako ti je baš bio super branik, ko avion :cool:

samo ti gledaj pa preslikaj sta na kozu nebil licila inasto i dao si mi ideju ubacivam isti motor hvala ti :D
 
Član
meni se brate korsa svidja ...

mislim da je kod nas na USK jedina uradjena ovako ...

i ljepsa mi je bez tih resetki ..



pozz iz sanskog MOsta
 
badboy je napisao(la):
meni se brate korsa svidja ...

mislim da je kod nas na USK jedina uradjena ovako ...

i ljepsa mi je bez tih resetki ..



pozz iz sanskog MOsta

hvala poz i tebi ma nekazem ja nis svak ima svoj ukus meni se svidja i gdje god sam otisao sa njom ljudi su se cudili kad su je vidjeli Bogami.. ali ovaj insan je pravo dosadan ja nikome nisam napisao nis lose ako se njemu svidja njegov auto sto da ga blatim njegova stvar.. bad boy da nepoznajes slucajno aliju iz sane medresu zavrsio?pozz
 
Član
ludiblizanac je napisao(la):
Jashim je napisao(la):
Koliko ja znam predstavljanjem auta si otvorio pandorinu kutiju, svatko ima pravo komentirati sviđalo se to tebi ili ne.

To što sam ja tebi dosadan jer ti govorim istinu je tvoj problem a tu ti ja ne mogu pomoći, imaju ljudi koji i takve stvari rješavaju

I da, zašto si izvadio kromirane rešetke, onako ti je baš bio super branik, ko avion :cool:

samo ti gledaj pa preslikaj sta na kozu nebil licila inasto i dao si mi ideju ubacivam isti motor hvala ti :D

sinko ajd ti sredjuj svoju super trooper corsu avion mig 21 da se i dalje okrecu, mozda i vrat polome, a vjeruj mi nema niti jedne stvari sto bi prekopirao na svoj auto, neznam bez ljutnje ali stvarno nema
 
Jashim je napisao(la):
ludiblizanac je napisao(la):
Jashim je napisao(la):
Koliko ja znam predstavljanjem auta si otvorio pandorinu kutiju, svatko ima pravo komentirati sviđalo se to tebi ili ne.

To što sam ja tebi dosadan jer ti govorim istinu je tvoj problem a tu ti ja ne mogu pomoći, imaju ljudi koji i takve stvari rješavaju

I da, zašto si izvadio kromirane rešetke, onako ti je baš bio super branik, ko avion :cool:

samo ti gledaj pa preslikaj sta na kozu nebil licila inasto i dao si mi ideju ubacivam isti motor hvala ti :D

sinko ajd ti sredjuj svoju super trooper corsu avion mig 21 da se i dalje okrecu, mozda i vrat polome, a vjeruj mi nema niti jedne stvari sto bi prekopirao na svoj auto, neznam bez ljutnje ali stvarno nema

ja koliko vidim ti vise gledas u moju corsu nego svoju neznam zasto idi gledaj u svoju kad je toliko fina kao sto rekoh jednom sam pogledao i bilo mi dosta nesvidja mi se vani apsolutno nista kako si uradio a motor je druga prica uradicu isto dao si mi ideju :) ma neide meni niko ovdje na nerve sem tebe jer se pravis pametan samo to :);)
 
Jashim je napisao(la):
Gledam tvoje nebuloze koje pišeš. Auto ti ne gledam jer me oči bole od neukusa, čak mi i LCD napuko od ružne slike :lol::lol:

Ja sam radio izvana isprobane stvari, posjeti malo

http://shop.rieger-tuning.com//product_info.php?info=p1271_Rieger-Spoilersto-stange.html&keywords=corsa&page=2&
http://shop.rieger-tuning.com//product_info.php?info=p1275_Rieger-Heckschuerze.html&keywords=corsa&page=3&

A što se tiče motora, sretno ti bilo. Ako bude napravljeno kao i ostatak auta ne bi sjeo ni na test vožnju

hahaha bas si smijesan nema sta ma samo ti gledaj vidi se na kozi da si dobro to uradio steta ulozeni para...i tvoj branik skuplji od moje korse hahah imam triput skuplji riegerov u prekuci i prvo nebih nikad ni stavio tako nes jer ima svak moj branik nepase ni na jednu drugu corsu a ti skontaj zasto a tvoja je ista ko i sve te ostale... al nek ti znas sve pametnjakovic...jedva se ceka tvoj novi PAMETNI KOMENTAR hahaha :)
 
Član
jel bude u sani ...


kako se preziva,mada znam vecinu koji su medresu zavrsili ...sigurno ga znam iz vidjenja

ja neznam brate...

ovom jasimu ako se nesvidja nemoj pisati vise i et...
 
badboy je napisao(la):
jel bude u sani ...


kako se preziva,mada znam vecinu koji su medresu zavrsili ...sigurno ga znam iz vidjenja

ja neznam brate...

ovom jasimu ako se nesvidja nemoj pisati vise i et...



da u sani bude otac mu drzi piceriju tako nes prosle godine zavrsio medresu aaa jarane ovaj je insan naporan ima corsu isto b ali ista koza pa doso men dosadjivat al neka mogu ja ovako dokle mu pase :) poz tebi iz cazina
 
Decki smirite malo strasti molim vas, ukoliko predje u vrijedjanje bit ce sankcija...Ukusi su razliciti to je davno utvrdjeno i necemo otkrivati toplu vodu...Crnke VS plavuse nikada rjeseno pitanje...Uzivajte !
 
Član
vidim ja da ce ovde biti banana a stvarno momci pustite to sala na strasnu za bananu davno je neko rekao da se o ukusima ne vredi raspravljati i Jasmine nije lepo od tebe tako javno da kazes za necije auto ali opet tvoj problem nego ajd vi to pustite kraju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top