opel corsa b ludiblizanac

opel corsa b ludiblizanac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud
 
kineticki je napisao(la):
AAAAAAAA ova vectra je isto odlicna, jednostavna a odlicna :D

mozda da si i ovu steku od vozacevih vrata uklonio nek se otvara na dugmic ;)

super je nema sta, vidim da volis opela pravo. Ti si moj coek, hehehe

sve najbolje ;);););)

pa ja nju sam isao jednostavno pozatvarao sve lajsne spustio maksimalno obrvu uradio nazad branik produzio nazad i tak hvala druze i teb sve naj i sretno u sredjivanju svog bibia :)

Jashim je napisao(la):
Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud

veca feluga nemoze nema sanse mrve a nije mi se ni svidjalo nebih ove prodao nizasto aa dobro to je tvoj ukus nebi nista mjenjao sto se tice izvlacenja i uklapanja spojlera sve je 5 :) hvala poz
 
O vide ja tek sad vidim da je komsija tu :D
Corsa je neobicna..Al kazes da su opruge samo najnize..?? Jesi razmisljao o gewindama..Neznam kako se voziti u njoj al sigurno zeznuto..Bolje bi joj neke gewinde dosle..

sve u svemu je ok..;);)
 
Član
corsa super izgleda lijepo je uradjena..unutrasnjost za 10;);)

samo mi nekako felge male izgledaju....il sto su ofarbane il sto je pola gume uslo pod rub...

al sve u svemu :cool::cool::cool::cool:
 
black_devil je napisao(la):
O vide ja tek sad vidim da je komsija tu :D
Corsa je neobicna..Al kazes da su opruge samo najnize..?? Jesi razmisljao o gewindama..Neznam kako se voziti u njoj al sigurno zeznuto..Bolje bi joj neke gewinde dosle..

sve u svemu je ok..;);)

ma ok je voziti se vjeruj prezadovoljan sam

Got2b je napisao(la):
corsa super izgleda lijepo je uradjena..unutrasnjost za 10;);)

samo mi nekako felge male izgledaju....il sto su ofarbane il sto je pola gume uslo pod rub...

al sve u svemu :cool::cool::cool::cool:

ma cini ti se da su male na slici uzivo nije tako vjeruj i hvala :D
 
Član
Jashim je napisao(la):
Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud

Potpis!
 
ErRoR je napisao(la):
Jashim je napisao(la):
Gledam, gledam i moram priznati da mi je ful čudna. Prednji rubnjaci su po meni preširoki i previše spušteni. Premala felga, barem da je 15" za ovakav body kit, ako ne i 16"
Ja bi izvadio ove kromirane štangice iz branika jer ne idu uopće uz auto, nemaš nigdje kroma osim toga i bode u oči

I još bi promjenio volan jer isto odudara od svega.

U svakom slučaju pohvala za trud

Potpis!


sta sa ovim?
 
Član
A Omereee ej ne cijenim te kao covjeka ali cijenim samo auto zato sto je opel hahahaha ma neda mama dijece svoje :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top