Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajd vidicu malo dok vidim koliko mi finansije daju prostora za to pa cu ti javiti sta i kako. jer da mi je sta da rasprodam od djelova navuko sam ko krtica oko sebe a nista ne prodajem da uzmem koji dinar.
 
Član
evo malo da skinem prasinu i dignem temu par slicica od auspuha koji ide na moju limenku
nvyvrd.jpg


evo jedna slicica na kojoj se vidi malo korozije koja je povrsna tako da dok bude auto privodjeno kraju i to ce biti rijeseno :)

w1y8w5.jpg
 
Član
Samo fino ocisti i zastiti da se to ne siri... ;) Steta da posle 2-3 mjeseca Corsa pocne da prdi :lol: Dokle su stigli radovi,kako ide??
 
Član
ma odradice se to jer nije to dubinsko trulo vec samo povrsno pa cu obrusiti pa ofarbati. a radovi se rade bilo je malo zastoja jer je majstor posjekao brusilicom se tj malo ga ocesala pa nije radio al ovi dana bilo je varenja i udaranja zastite
 
Član
evo mali update od limara varenje se privodi kraju
os63yq.jpg


v5h2r4.jpg


majstor je izmjenio sto je bilo malo trulkasto :) tako da daje garanciju na rad do iduceg proljeca :icon_smile:
 
Član
jedna slicica da se vidi da majstor nesto radi jer radovi idu dobrom dinamikom u odnosu na dosadasnji rad.
mjn7ea.jpg
 
Član
ma ima druze povareno odozdo i danas sam slikao koju slicicu pa cemo da objavimo to da se vidi napredak :) vec mi lakse bilo da slikam samo ovu stranu.
fk60lf.jpg

29kun89.jpg

veurv5.jpg

2uskcpi.jpg


bacena je zastita dole na podu i iznutra sto je trebalo :)
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Felge legle extra ;) samo još dole :lol:

vidicemo bracala kakvo ce stanje biti dok se vrati enterijer i sve ostalo jer moram da vidim da mi gume ne pocnu kacati za obve a imaju velike sanse za to :=


allex je napisao(la):
Legle su fele ko kec na 10 :cool: bice fina corsa...

hvala. tezimo da to bude kako valja a ne da bude neki kiceraj
 
lauda_bc je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Felge legle extra ;) samo još dole :lol:

vidicemo bracala kakvo ce stanje biti dok se vrati enterijer i sve ostalo jer moram da vidim da mi gume ne pocnu kacati za obve a imaju velike sanse za to :=

ubaci pod klip amortizera dodatni komad gume( ili kako se onaj komad već graničnika zove) i ograniči kretanje da ti ne bi sjebalo obrvu. i onda si rahat ;)
 
Član
kad sastavim auto vidicemo ako treba i to je u razmatranju. mada je majstor izvlacio i rezao sto treba da to bude sve ok pa ako treba i te stos gume da ubacim u opruke da ne hoda puno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top