Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
LET je za respect al druze treba mi para previse za to a ipak volio bi da mi ostane klima i sve jer ako bi ubacio let valjalo bi se zezat oko nosaca za kompresor itd.
mada umjesto leta za promjenu bi mogao neki V6 2.5 :)
 
Član
evo jedan mali update dok je vozilica bila kod mehanicara. uradjen motor tip top i ostale sitnice koje bilo potrebno zamjeniti

34fnxp0.jpg
211419l.jpg
 
lauda_bc je napisao(la):
LET je za respect al druze treba mi para previse za to a ipak volio bi da mi ostane klima i sve jer ako bi ubacio let valjalo bi se zezat oko nosaca za kompresor itd.
mada umjesto leta za promjenu bi mogao neki V6 2.5 :)

Turbak je turbak ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IIogwKvNTw4

Još čip diže 50 % snage motora. Doduše nisam upoznat s komplikacijama pri ubacivanju.
 
Član
veliki je problem oko ubacivanja LET-a jer mora se sjeci i lim na pozarnom zidu. i jos gubis druze neke stvari kao sto su klima sigurno e za servo ne znam a.i ima posla a i finansija. primarno za ovu godinu je da uradim limariju i ostale sitnice a za iducu cu da vidim sta cu raditi na motorizaciji. mozda se zainatim pa da radim ovaj motor da pokusam dizati konje do maximuma koliko god mogne vise :)
 
Član
mali update povodom ovjesa.
amortizeri i opruge FK
11t1o2w.jpg


evo jedna slika sa zadnjim amortizerima i oprugama
v3g6sx.jpg


ovo malo sto je trulkasto bice uradjeno ali smo morali da stavimo opruge i amortizere i felgu da vidimo koliko moramo da prosirimo obrvu da ne zapinje :)
 
Član
Hahaha "trulkasto" :lol: :lol: nesto mi to poznato... Fine ove felne,jel ostaju na njoj?? ;)
 
Član
naravno da ostaju. jedino ja auto prilagodjavam felgama a skoro svi prilagodjavaju felge autu :) felge su 7j et 30 i 8j et 20. sad ce i ovo "malo" trulkasto da se radi pa onda nece biti vise tako :)
 
Član
hvala bracala. polako radim al nastojim sto bolji kvalitet da izvucem iz rada. da bude sve kako treba. a jedva cekam da sve slozim na mjesto i da vidim na sta ce da lici :)
 
Član
Buraz, nisam dugo ulazio na forum. Onaj xe ti je stvarno po toj cijeni,a i papiri bi se dali srediti jer ga je on izvadio iz svoga auta, ako nista da mozes da uradis atest na svoje auto. Ako te bude zanimalo javi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top