Opel Calibra

Opel Calibra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa unutranjost je kod vecine vozila iste marke manje vise slicna a pogotov ako se radi o nasljedniku...a scirocca je dovoljno da pogledas samo i nece te asocirat ni na jedno auto s kojim si se dosad susretao a na eos-a definitivno nece...
 
Član
Razumijem ako se radi o nasljedniku, recimo kod Saaba ce uvijek biti slicna, jer je tako dugo. Scirocco je takav kakav jeste, nit bih u njemu razmisljao na sta me asocira, samo kazem da prolaze vremena nekih vecih promjena, i do toga kada VW, Ford, Mazda il sta ti ja znam vec ko, pocinju furati isti neki prednji dizajn na svim modelima... Al hajd da ne spamamo, ima off za to, tema je Calibra ako se ne varam ;)
 
Početnik
samire sto se dzaba mucis...otvorit im oci neces uspit...:icon_rolleyes:

calibra je sila u poredjenju sa siroccom a oni to ne mogu prezvakat...a nemoraju...;)
 
Član
bravof je napisao(la):
samire sto se dzaba mucis...otvorit im oci neces uspit...:icon_rolleyes:

calibra je sila u poredjenju sa siroccom a oni to ne mogu prezvakat...a nemoraju...;)

sorry na off-u ali lako cete to rijesiti postavite glasanje na forumu pa nek vecina odluci...:icon_exclaim:
 
Član
prolaze lagano vremena kada je raja bila zaludjena vw.... suvisno je raspravljati se

a sto se calibre tice .... JEDE MALU DJECU ZA DORUCAK
 
Član
jest samo ostaje jedan mali problem sto sam i sam osjetio, platit ces ga 30,40 za 3 godine nece vrijedit ni 16.... a unutrasnjosti su slicne, logicno , kao i kod svake auto marke, to je ipak ono sto prodaje automobil..
 
Član
Astra je napisao(la):
jest samo ostaje jedan mali problem sto sam i sam osjetio, platit ces ga 30,40 za 3 godine nece vrijedit ni 16.... a unutrasnjosti su slicne, logicno , kao i kod svake auto marke, to je ipak ono sto prodaje automobil..

;)
 
ma vw je 100000000 puta bolji i ljepsi od ovog sr..... od opela al eto sta se kome vise svidja stvar ukusa al treba postaviti da se glasa pa nek vecina odluci najrealnije je tako :):):):):)
 
Član
Astra je napisao(la):
jest samo ostaje jedan mali problem sto sam i sam osjetio, platit ces ga 30,40 za 3 godine nece vrijedit ni 16.... a unutrasnjosti su slicne, logicno , kao i kod svake auto marke, to je ipak ono sto prodaje automobil..

pa ti kupi tatu nano onda,neces nista na njoj izgubit,dok pocne padat cijena,odmah je dzaba:D
klasicno vw-ovski,cemu onda kupovat ferrarija,kad ce ti spast na 50%cijene za par godina?
neki ljudi ne kupuju auta da bi bili finansijski u prednosti,ima tu dosta toga
sto vecina vw- fanova nikad nece skontat
calibra je zvijer,scirocco mi se nikad toliko nije ni svidjao,prije bi passata cc
prerade scirocca su vrh,al fabricko auto,onak...
 
Član
Schumacher je napisao(la):
ma vw je 100000000 puta bolji i ljepsi od ovog sr..... od opela al eto sta se kome vise svidja stvar ukusa al treba postaviti da se glasa pa nek vecina odluci najrealnije je tako :):):):):)
Ne pricaj gluposti,kad budes vozao nesto sto nije golf 2 onda se javi!
 

MTR

Član
hmmm , da da , Opel je nastao 1863 godine , VW je na "nagovor" Hitlera osnovao Ferdinand P. i posao pravit auta za narod . haj ba ljudi sta ima veze Opel je i onako bolji hahahahahaha
 
teretanas je napisao(la):
Schumacher je napisao(la):
ma vw je 100000000 puta bolji i ljepsi od ovog sr..... od opela al eto sta se kome vise svidja stvar ukusa al treba postaviti da se glasa pa nek vecina odluci najrealnije je tako :):):):):)
Ne pricaj gluposti,kad budes vozao nesto sto nije golf 2 onda se javi!

oki druze na moju srecu vozio sam poprilicno puno autica za svoje godine i najgore sam se osjecao u opelu kad sam sjeo da me vozi neko ili da ga ja vozam tako da bez ljutnje za mene je vw najbolji uvijek bio i ostace
pozz :):):):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top