Opel Calibra

Opel Calibra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
hudler je napisao(la):
bravof je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: vw-ovaca....:lol::lol::lol::lol:


pale se ko lampe...:lol::lol::lol:

za razliku od fiata kome uglavnom iste ne rade
Izvini buraz necu da te uvrijedim samo nisam mogao odoljeti da se ne nasalim, posto kod mene kolega ima punta elektronika mu je sva u out-u


ma neces me drug uvrijedit...nije bitno STA pises nego KO pise...;)
 
Član
bravof je napisao(la):
ako kome ja bi prije ovu calibru nego sirocca...

meni ljepsa za klasu a sto se tice opela benzinca daleko bolji od vw...:icon_rolleyes:

Slazem se, iako upravljam VW-om, ljepsi je ovaj Opel, jednostavno ovi dizajneri ne rade svoj posao, Scirocco i nije nesto dok ga ne sredi Oettinger. Napustam ja ovo mjesto i prebacujem se u Opel ;)
 
Početnik
ma ovi vw-ovci bi se odmah svadjali,misle sto ja ne volim vw,iz mrznje pisem postove..:icon_biggrin:

a ubjedljivo mi Opel ljepsa auta pravi od Vw...cista realnost...ko ima oci to moze i vidjet...:icon_rolleyes:
 

BiT

Član
Nista posebno ova Calibra, ipak je to kultno Opelovo auto. :icon_rolleyes:
Trebalo je to biti puno bolje, ovako je ispala Insignia coupe.:icon_confused:
A takve ikone moraju da se razlikuju od svega, bas kao novi scirocco.;)
 
Član
BiT je napisao(la):
Nista posebno ova Calibra, ipak je to kultno Opelovo auto. :icon_rolleyes:
Trebalo je to biti puno bolje, ovako je ispala Insignia coupe.:icon_confused:
A takve ikone moraju da se razlikuju od svega, bas kao novi scirocco.;)

Potpis!!!
Definitivno, ne pisem ni ja sve ovo zato sto mrzim opel ali brate calibra bi trebala biti auto sa personality-em, a ne kopija drugog modela, koji uzgred receno nema sportski smek koji bi calibra trebala imati...
 
Član
scirocco je mocniji za klasu....a kao sto ljudi rekose malkice je drugacija od insignie a ipak je calibra nesto posebno kao sto je i scirocco..u svakom slucaju ova ako ovakva bude je bezveze...motor je vec druga prica:icon_biggrin:
 
Član
BiT je napisao(la):
Nista posebno ova Calibra, ipak je to kultno Opelovo auto. :icon_rolleyes:
Trebalo je to biti puno bolje, ovako je ispala Insignia coupe.:icon_confused:
A takve ikone moraju da se razlikuju od svega, bas kao novi scirocco.;)

Da, da se razlikuju...Primjer kako Scirocco dijelu veoma veoma slicnu unutrasnjost sa Passatom CC, a kod svih auta pod kapom VW-a je sve slicno, sa jako malo razlika...

Scirroco



Passat CC

 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
BiT je napisao(la):
Nista posebno ova Calibra, ipak je to kultno Opelovo auto. :icon_rolleyes:
Trebalo je to biti puno bolje, ovako je ispala Insignia coupe.:icon_confused:
A takve ikone moraju da se razlikuju od svega, bas kao novi scirocco.;)

Da, da se razlikuju...Primjer kako Scirocco dijelu veoma veoma slicnu unutrasnjost sa Passatom CC, a kod svih auta pod kapom VW-a je sve slicno, sa jako malo razlika...

Scirroco



Passat CC


Jel to nastavljas fayinim putem sam protiv svih:icon_rolleyes:

Ovde ja ne vidim neku slicnost a stvarno je apsurdno tvrdit da je scirocco kopija jednog od nekih vw vozila..ne znam cemu ti vodi ovo:icon_question:
 
Član
Ne nastavljam ja nicijim putem, kazem kako jeste, pa nisam corav pa da ne primjetim slicnosti, izabrao sam pogresno auto, ali eto, nek se sada nadje neko pa da kaze da unutrasnjost iz EOS-a nije slicna...



Za usporedbu Focus i Fiesta, kako se razlikuje sve...

http://www.themotorreport.com.au/wp-content/uploads/2007/09/2008-ford-focus-interior.jpg
http://www.yosax.com/car_images/2009-ford-fiesta-europe-inside.jpg

Ne znam sta je tesko priznati, pa da si fan sa diplomom VW-a, treba reci, jeste, tako je... Da se razumijemo, svako auto volim provozati, ali davno je pocelo da se sve slicno radi, pritom ne mislim samo na VW, unutrasnjost, nego npr i ostali koji smanje auto, naprave mini verziju necega itd... Ako je Mazda na nekom testu okinula, ne valja to to i to, ok, bez obzira sto sam fan, kazem tako je kako je. Koliko god ja cijenio Wankelov motor, ja isto tako i kazem koje su mane, i da jos nije usavrsen 100%. NHF, o ukusima se ne raspravlja, davno receno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top