Opel Calibra C20NE

Opel Calibra C20NE

Član
Opel Calibra 8v :D :D Uvijek bila pritajena zelja i sad napokon zelja ispunjena...U mnogim ocima ja samo mijenjam auta i ne vezem se ni za jedno ali samo sebi ispunjavam svoje ciljeve i djecacke snove :D Auto posjeduje klimu..abs..board computer..elektro retrovizore..elektro podizace..
Unutrasnjost presvucena kozom sto mi se ni malo ne svidja ali eto sta cu ako nista odlicno izgleda..Blistein plinske amortizere i sportske opruge..Azev 16ske felge i Pirelli gume..stanje zadovoljavajuce..ima sitnica kao i u svakog starijeg auta ali da se sve srediti..Momak vozao skoro 8 godina i tocno sam vidio koliko mu je bilo stalo do auta umalo nije zaplakao kad mi je predao kljuceve..Plan srediti sve dovesti je u red i uzivati :D
Evo nesto slika da ne duzim..





 
Član
i meni je ona bila jedno od djecackih snova ... medjutim, iz nekog razloga, prerasto sam je ... mada i dalje je volim vidit, pogotov u dobrom stanju, a tvoja tako izgleda ... neka je sa srecom i da se doooobro navozas :D ...
 
Član
Nisam ljubitelj opela ali Calibru i Insigniu kad vidim to je meni savrseno nesto od Opela...lijepa je samo povadi ove podmetace sjajne volan i rucica mjenjaca i nesto ovo jos ima crveno vrati to kako je bilo..a sjedista neka malo romantike...:)
 
Član
Volan skinut stavljen iz moje Honde pristojni Momo..Podmetaci otisli u smece naravno...Skinuta led dioda sto je pravila osvjetljenje ispod papucica...Ostalo jos izvaditi angel eyes na socivima...Osvjeziti crne detalje na autu(lajsne,ralicu i spojler)
Danas rijesen problem ler gasa..ostalo dihtung na deklu,poravnanje diskova,na jednom mijestu malo pusta ulje ali nista strasno,slijeva se od dihtunga na deklu...i racva vode takodje malo taji voda i to je to..Ostalo je sve u prihvatljivome stanju..Jos se ucim da vozim nisko i uz to su plinski amortizeri pa auto cupka naokolo ko zec ali ne klapa nego lagano apsorbira sve neravnine...Prvi dojmovi su odlicni...prostrana i previse uzimajuci u obzir da sam visok 204 cm mogu da skupim koljena ispod volana sto me jako iznenadilo hhahhaha...Nisam ljubitelj koze mozda i skinem jer su ispod tvornicka neostecena sjedista ali neka je sad za sad lijepo je za vidjeti...U momka je skoro 8 godina kad mi je davao kljuceve tocno se vidi koliko je bio vezan za nju i trudit cu se da je cuvam i odrzavam...Japanac dopustio Njemcu u dvoriste...malo cavrljanje i upoznavanje hahha :D
 
BHT Ovisnik
Uvijek sam volio calibru, jedan od prostranih coupea tih godina. Na slikama djeluje jako dobra,a to ti najbolje znas da li je trula. Ovaj nazad spojler ofarbaj u crveno. Sicevi ne izgledaju lose,ali mi se ne sviđa sto su crveni i tako monotono izgleda,da su bar crni. Inace dobar auto,nek je sa srecom :)
 
Član
Povareni pragovi i zadnje solje i bacena zastita prije dvije godine auto je bilo na dizalici dok je doslo kuci i detaljno pregledano...Jedina mana sto je lose pripremljeno za farbanje i ima gresaka kad se farbalo..Spojler mi se ne farba u crveno bas lijepo se slaze sa lajsnama i onim malim lipom tako da on ostaje u crno...Koza mi se ne odgovara nikako ne znam da li da skidam ili ne vidjeti cemo jos..Hvala puno :D
 
Top