Opel Calibra C20NE

Opel Calibra C20NE

Član

Ljepotica izisla malo na svijezi zrak...dobro joj je odgovarao :D :D Progalamio malo kroz grad i u garazu..kratko trajalo ali osmijeh od uha do uha :D :D
Jedini radovi trenutno sto sam ugradio dva zvucnika i prebacio cd-mp3 i bass iz gepeka sa Calibre u Golfa...brate mili nisam vise mogao da slusam ono klapetalo pod haubom :D Nakon par pijesama bass je izbacen iz gepeka..otpala lajsna plasticna iznad tablice i grmila limarija nazad piiih :D
Kupljene dvije felge Azev 8.5 jota iste kao kod mene samo 17-ske....Te idu natrag sa malo sirim gumama...planiram da stavim 235/45/17 mislim da bi zanimljivo izgledalo...takodje sam u potrazi za sjedistima sa crnom kozom i kompletnim crnim koznim tapacirunzima sto je dolazilo u pojedinim Calibrama..planirano i farbanje kompletnog auta u crnu boju...ali nista nije sigurno dvoumim se jos...Et ukratko to bi bilo to...Ja i moja Calibra cekamo proljece :D
 
Nemoj crnu ziv bio ako ces raditi posaljem ti ja par boja , ja od crne bjezim ne mozes je naprat pa da je ne znam ti koliko nova :D
 
Član
Mozee...posalji..ozbiljno razmisljam o promijeni boje...Imam dosta dosta vremena dok ne krenu radovi sto se farbanja tice...svaka solucija dolazi u razmatranje...Znam da je crna osjetljiva ali me jako privlaci,....crni interijer..crna spoljasnost....dobro bi izgledalo :D
 
Član
ma neee...to je auto sa zeznutim izgledom i kao takav jedino mogu zamisliti crnu boju i brutalne felge...sve ostalo bi me podsjecalo na seljakluk....
 
Top