Opel Astra H GTC

Opel Astra H GTC

Član
Daj molim te slike tog VW-a i BMW-a, da vidim vrijedi li uopste pricati sa tobom, a ne nesto vise...
 
Edine ne uzrujavaj se to je sasvim normalna pojava :D Opusteno momci sve su to iste limenke ovo sto mi smrtnici vozimo :D
Potpuno se slazem,on hoce da od papucica napravi svadju,ja sam samo rekao da ne volim OPEL i to je to.
A kad vec trazis slike

1.Prvo moje auto GOLF 2 1.8 4x4 syncro bio kod mene samo dvije sedmice
slika-49376-2012-03-1332497112-velika.jpg
2. GOLF 4 1.6 Benzin malo bio sredjen ali nakon par dana prodat,nisam ga ni isprobao kako treba
passat 001.jpg
3.Trenutno i vec duze vremena usrecio sam se Passatom
Picture 180 (1).jpg
 
Član
Hvala imenjace:) Imam i ja VW, al' ne mozes biti toliki pacijent da seres nesto ljudima. Tu bi trebalo svi da su da ti pomognu naci neki dio ili posavjetovati te, a ne da palamude koliko si sta platio, a u zivotu nisu supu napravili, a ne nesto vise.
 
Član
Hvala imenjace:) Iam i ja VW, al' ne mozes biti toliki pacijent da seres nesto ljudima. Tu bi trebalo svi da su da ti pomognu naci neki dio ili posavjetovati te, a ne da palamude koliko si sta platio, a u zivotu nisu supu napravili, a ne nesto vise.

Zbog takvih je Opel, francuzi i jos stosta dosta pristupacnije, a ko voli nek se za istu cifru voza u 5 godina starijem VWu
 
Član
Napisao sam referat, ali shvatih da je to ovdje nepotrebno pisati :) Ja vozim Audi a3 2014 godina (allroad - Roman) je dolazio da ga vidi, koji je kupljen nov i vjerovatno je placen koliko ovom pasatu vrijedi kuca i okucnica, ali opet sam se odusevio ovim auticem.
 
Top