Opel Astra H GTC

Opel Astra H GTC

Član
1.6 16v 85kw 115ks 2009 godina OPC Line, pojma nemam koja je oprema jer se ne kontam u Opel. Auto je presao 52.000km, nikada nije vozen zimi i garaziran je sve vrijeme. Na njemu nece biti nekih svemirskih prerada nego cemo pokusati da mu dodamo sto vise fabricke opreme. Auto je kupljen prije 3-4 dana pa smo mu do sada kupili celicne felge i nove Sava Eskimo S3 gume, originalne gumene patosnice i nove Bosch brisace. Skinuti su okviri tablica i zalijepljene su (hvala allroad za preporuku cime lijepiti) i poskidane su sve naljepnice koje su bile na autu. Nemam puno slila, ali evo par...
fb98a4a0a6fbbfe27f154e071624b47f.jpg
3f322bdf59b917e8648c22fcc26b2c20.jpg
300f9cd06b6fcfd2018158b0adbada6c.jpg
33ae42d96696617db5e21615de00ac3e.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
eto, za te pare si mogao uzeti onog Golufa 5 iz 2004. kakav opel ba, kad je to bilo Auto???

hehe sala mala

Extra vozilica, jos plin ubaciti, i ja nebi izlazio iz nje.... Samo Gas
 
Član
Hvala ArminM :) Zerane auto ce supruga voziti (ja imam dizelcinu) i nema potrebe za plinom, koliko moze trositi 8-9 litara? A ona godisnje predje do 10.000 + zao mi je na auto stavljati plin, na to se kuha i grije :D
 
Član
Hvala vam na komentarina, bit ce to fin autic :) Danas joj je uradjen mali servis u AC Betanija (ako nekome bude trebalo 202KM).
 
Samo je nakrcaj opremom , imas na otpadu mislim da je oko Gradiske negdje na Astri su Xenon orginalni farovi , to bi joj bas fino leglo. Kao sto imas i OPC Line 2 Branik na piku :D
A ja ti imam 18" OPC Line felge za prodati :D
 
Član
Zelja su ti xenon farovi sa zakretanjem u krivinama, ali ne znam nikoga sposobnog ko to moze kvalitetno ugraditi, originalna navigacija DVD90 (guglam jer pojma nemam o Opelu) i tako jos neke gluposti. Ovih dana cu staviti neki alarm Patrolline (rekose mi da je najbolji). Ne znam, moram skupiti ideja, prvi Opel sa kojim se srecem je ovo, ja imam Audia.
 
Top