Opel Astra GSI fotografisana bez maski

Opel Astra GSI fotografisana bez maski

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OPEL NIKADA NIJE ZNAO NAPRAVITI DIZELA KAO VW
VW NIKADA NIJE ZNAO NAPRAVITI BENZINCA KAO OPEL

KADA JE OPEL PRAVIO AUTOMOBILE VW NIJE BIO NI U PLANU ZATO PSST
AKO CEMO UPOREDZIVATI GSI ILI GTI MOJ GLAS IDE DEFINITVNO ZA GSI
BOLJA AERODINAMICA NA VECIM BRZINAMA BOLJE PRAVAC DRZE IAKO VOZIM GOLFA MENI JE GSI BOLJI PO SVEMU AKO CEMO PRICATI STRIKTNO O KADETTU GSI I GOLFU GTI MENI JE BOLJI GSI I TO JE MOJE MISLJENJE
2.0 16v (c20xe) MASINE SU NEUNISTIVE IMAJU 150 KS IGRAJU SE SA ABF-OM
2.0 8v (c20seh) MASINE SU TROSKALI ALI NEIDU NESTO POSEBNO UGLAVNOM DOVOLJNO JE I TO DA UBIJU GTI-A 16v 1000% SAM SIGURAN U TO I BIO SAM SVJEDOK DOSTA PUTA
2.0 8v (c20ne) MISLIM DA SU TE MASINE REALNO CISTA FULA ZA GSI NJIH GTI UBIJA SVAKAKO 8v ili 16v STO SE TICE TIH MASINA GTI JE BOLJI
GSI JE ZMAJ ALI GTI GA DRZI JEBIGA BRATE ZNA SE KO JE BRZI
ZASTA GA DRZI ??............... ZA AUSPUH NARAVNO
GSI 16v <333


e9vyfs.jpg
e9vyfs.jpg
amko94 je napisao(la):
OPEL NIKADA NIJE ZNAO NAPRAVITI DIZELA KAO VW
VW NIKADA NIJE ZNAO NAPRAVITI BENZINCA KAO OPEL

KADA JE OPEL PRAVIO AUTOMOBILE VW NIJE BIO NI U PLANU ZATO PSST
AKO CEMO UPOREDZIVATI GSI ILI GTI MOJ GLAS IDE DEFINITVNO ZA GSI
BOLJA AERODINAMICA NA VECIM BRZINAMA BOLJE PRAVAC DRZE IAKO VOZIM GOLFA MENI JE GSI BOLJI PO SVEMU AKO CEMO PRICATI STRIKTNO O KADETTU GSI I GOLFU GTI MENI JE BOLJI GSI I TO JE MOJE MISLJENJE
2.0 16v (c20xe) MASINE SU NEUNISTIVE IMAJU 150 KS IGRAJU SE SA ABF-OM
2.0 8v (c20seh) MASINE SU TROSKALI ALI NEIDU NESTO POSEBNO UGLAVNOM DOVOLJNO JE I TO DA UBIJU GTI-A 16v 1000% SAM SIGURAN U TO I BIO SAM SVJEDOK DOSTA PUTA
2.0 8v (c20ne) MISLIM DA SU TE MASINE REALNO CISTA FULA ZA GSI NJIH GTI UBIJA SVAKAKO 8v ili 16v STO SE TICE TIH MASINA GTI JE BOLJI
GSI JE ZMAJ ALI GTI GA DRZI JEBIGA BRATE ZNA SE KO JE BRZI
ZASTA GA DRZI ??............... ZA AUSPUH NARAVNO
GSI 16v <333
 
Rekao ti covjek da obrises nos, i da nastavis sa need for speed-om :lol::lol::lol:

Procitaj malo pravila foruma, onaj tamo dio o velikim slovima i dizanju starih tema malo detaljnije, mozda i skontas zasto ti je napisao;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Rekao ti covjek da obrises nos, i da nastavis sa need for speed-om :lol::lol::lol:

Procitaj malo pravila foruma, onaj tamo dio o velikim slovima i dizanju starih tema malo detaljnije, mozda i skontas zasto ti je napisao;)

nek ga on obrise nemam ja sta citat pravilaa adminu ako se ne svidza post nek ga obrise i .

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Rekao ti covjek da obrises nos, i da nastavis sa need for speed-om :lol::lol::lol:

Procitaj malo pravila foruma, onaj tamo dio o velikim slovima i dizanju starih tema malo detaljnije, mozda i skontas zasto ti je napisao;)

nek on obrise nos i nek nastavi sa need for speedom jedino tamo i moze auta vozat :lol:
neka imam 18 godina znam vise nego vecina ovdje sto se furaju zatoo tisu misu :** ;)
 
Član
halo pasa, nisi na livadi. postoje pravila ponasanja na forumu, ako neces da ih postujes, onda i ne mozes biti clan. nece ti se brisati postovi, nego ces biti banovan i cao. btw malo kulture nije na odmet ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
halo pasa, nisi na livadi. postoje pravila ponasanja na forumu, ako neces da ih postujes, onda i ne mozes biti clan. nece ti se brisati postovi, nego ces biti banovan i cao. btw malo kulture nije na odmet ;)

aa gdje sam se ja kao nekulturno ponasao ?
sta sam ja to pogresno reko ?
ja cu biti banovan aa ovaj sto mi je reko da obrisem nos i da nastavim sa need for speedom on nece jel ?
jel to ta adminska realnost ?
ako je tako onda nemam rijeci starno :S
 
Momak, kao prvo digao si temu koja je stara preko 600 dana :lol::lol: Dizanje starih tema je zabranjeno. Kao drugo pises velikim slovima, procitaj ovo
"16. Strogo je zabranjeno pisanje postova velikim slovima osim prvog slova u rečenici. Pisanje postova velikim slovima će se smatrati vikanjem. Poruke na forumu se isključivo pišu latinicom. Nije dozvoljeno citirati prethodni post u cjelini ukoliko isti sadrzi fotografije.". Kao trece i kulturno ponasanje ti izgleda nije jaca strana, a vala imas i visoko misljenje o sebi, cuj da znas vise od vecine, pa gde si do sad bio jarane, de prosvjelti nas, nauci i nas nesto, nemoj biti srkt i svoju pamet cuvati samo za sebe. Momak ti je fino napisao da je to zabranjeno a ti se odma uspalio ko mlad majmun. Smiri malo dozivljaj.
Oh tek sad zapazih da vozis svemoguceg gnjolfa dizela, ja se stvarno izvinjavam, ako sam te necim uvrijedio.....
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Momak, kao prvo digao si temu koja je stara preko 600 dana :lol::lol: Dizanje starih tema je zabranjeno. Kao drugo pises velikim slovima, procitaj ovo
"16. Strogo je zabranjeno pisanje postova velikim slovima osim prvog slova u rečenici. Pisanje postova velikim slovima će se smatrati vikanjem. Poruke na forumu se isključivo pišu latinicom. Nije dozvoljeno citirati prethodni post u cjelini ukoliko isti sadrzi fotografije.". Kao trece i kulturno ponasanje ti izgleda nije jaca strana, a vala imas i visoko misljenje o sebi, cuj da znas vise od vecine, pa gde si do sad bio jarane, de prosvjelti nas, nauci i nas nesto, nemoj biti srkt i svoju pamet cuvati samo za sebe. Momak ti je fino napisao da je to zabranjeno a ti se odma uspalio ko mlad majmun. Smiri malo dozivljaj.
Oh tek sad zapazih da vozis svemoguceg gnjolfa dizela, ja se stvarno izvinjavam, ako sam te necim uvrijedio.....

pa sto nisu zakljucali temu ??
jbg pisao velikim slovima nisam znao sta boze moj desava se
hvala bogu da znam vise od vecine prije nisam ni znao za ovaj forum mislim znao sam ali eto nisam se prijavio ponasam se onako kako se prema meni drugi ponasaju vozim dizelaa dobar je za prvu ruku treba zaradit nesto novaca pa uzet jaci auto ili mladzi ito nije obicni dizel vec turbak ;)
nevolim ga nesto ali eto vozim ga moram
od 10-te godine drzim gedore u rukama i sarafam ii sigurno da znam vise nego pojedinci sto se ovdje dizu vozaju neke gti-eve neke bmw-ove aa veze ustvari nemaju samo kazem
nema mi taj momak sta pisat admin je tu da me opomene sta mi igi ima pisat kako se treba ponasat nisam vidio da se ne smije velikim slovima i caoo ......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top