Opel Astra GSI fotografisana bez maski

Opel Astra GSI fotografisana bez maski

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
gti je tata za ovu astru :cool::cool:
GTI 1,984 cc (121 cu in) I4 (CCZA) 210 PS (154 kW; 207 hp) @5300-6200 280 N·m (207 lb·ft) @1700-5200 6.9s 240 km/h (149 mph)


Uploaded with ImageShack.us

6,9 vs 8,2 astra i 240 vs 230 astra;)



poptis ;)

nekako mi i glupo toliko godina bez GSI ured ga umrtvili i sad ova astra kao nesto specijalno

uzivo vidio astru i sad gledam ovu nista posebno kao odličje GSI

OPC je druga prica
 
Početnik
@GolFanatiCars a nije glupo sto su siroka ozivili nakon 20+ godina..:icon_exclaim:


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
gti ceka dok opela pojede korozija:lol::icon_exclaim:

hehehe ma uzalud razglabamo nemamo koristi nikakve..;)
 
securiti 8v je napisao(la):
@GolFanatiCars a nije glupo sto su siroka ozivili nakon 20+ godina..:icon_exclaim:

stani bolan pogresno si shvatio

neka je ali je mogla biti bolja astra ;) kadet je nasljedila astra i astra f je zadnja gsi i onda dvije generacije bez GSI i sad ovo kao GSI

to sto spominjes scirroca je takodje isto kao i ovom slucaju opela ,scirocco 1 i 2 pa je onda na red dosao corrado koji je ugasen i opet se dosao sciroco ali sa dobrim stranama hocu rec da je poseban i sa 1.4T-FSI motor ili 2.0 T-FSI od 200 a da ne spominjem izvedbu R ;)
 
Početnik
a jeste navalili na opela hahahah,sastala se gomila vw-ista da prica o GSi hahaha,opel je osnovo svog fabrickog tunera OPC i logicno da ce odatle izlaziti najace verzije,i potisnuli su GSi iz upotrebe,ali sada vjerovatno zele vratiti spomen na to ime i nevjerujem da ce ostati ove perfomanse to bi bilo suvise glupo,sarajlicu neporedi siroka i astru,ja sam ga tek tako naveo,za siroka se sprema lijek...
 
Član
Nit ima zvanicnih informacija o motoru nit slika izgleda ,tak da je dzabe raspravljat i odma uporedjivat sa GTI nema sanse da izgleda kao ova na slici i kadett GSI se razlikovo od obicnog kadetta pa tako ce i astra imat agresivni izgled od obicne verzije nema sanse da ostane samo na ovim izmjenama sto je opisano i prikazano na ovim slikama na pocetku teme :icon_smile:

GSI ponovo IN, GTI vec isfurano sad je out :lol:
 
Početnik
ja samo nezz sto se svaki ubogi put neka tema mora pretvoriti u svadju,,,kao sto je vec receno detalji motora astre nisu poznati ali zasto pise ubrzanje i to,,,pa se onda doslo do toga ozivili gsi pa i siroka,,ali uporedite siroko stari i najnoviji,,nemoguce jer napredak je ostvaren u sve,,pored toga sto premocno izgleda pogledajmo performanse R-a...onda ajde da se osvrnemo na opela,,,kakav su napredak ostvarili za 2 generacije,,,,,NIKAKAV,,,ja nezz jeli ovo tacno sto cu reci ali astra kao u zmayic-a ili m-topic-a su imale verzije od oko ja msm 180 ili 200ks,,prije 2 generacije a pogledajte najnoviju,,,ja iskreno kazem najnovija astra mi je prelijepa cak sta vise da imam pare kupio bi je prije gti-a ali mala snaga,skoro pa nikako se nerazlikuje od "obicne" astre,,tj vanjstina i sl,,nekazem da treba napraviti totalno preuredjenje vanjstine ali treba neke stvari promijenuti da kada je sretnemo na cesti mozemo da kazemo ovo je astra gsi,,,opet cu uzeti za primjer golfa gti i njegov prednji kraj koji se razlikuje od obicnog golfa po npr masci koja je "duboka" i crna sa crvenim obrubom i ja bi gti-a prepozno sa kilometra ali astru ne bi dok je nebi "detaljno" pregledao...i motor joj me mozda poslabasan za gsi verziju ali nesumnjam da ce tu biti poboljsanja kroz odredjeni vremenski period tj da ce izbaciti jaci motor tj pojacati postojeci,,izvinite na ovolikom postu ali ovo je moje misljenje,,,;)
 
Član
Ja cudna naroda majko moja ...

Nerki novinar bacio bombu, a vi odmah naklapate i svadjate se ... ccc

A ovi sto porede scirocca R sa ovom astrom su mi najjaci. Pa ako ste vec uzeli najjaci model scirocca, onda uzmite i najjacu astru, pa onda poredite ...

A sem toga, ko je uopste pozvao ikoga da ovdje naglaba o VW-u? Ovo je vijest, a ako ko hoce da raspravlja o vjecitoj borbi "opel vs. vw" bez osnova i argumenata nek otvori novu temu, a ne da ovdje spama ...
 
mtopic mnoge vijesti uporedni testovi su bili na forumu pa zavrse u skroz pogresnom smijeru ;)

to sto se tice vjecitog prepucanja GTI vs. GSI pa ocigledno da kad covijek bude realan i samo kaze cinjenicu koja se ne tice usporedbe mnogi skrenu sa teme i pocnu pametovati ko je bolji a samo znaju recenicu napisat a kad im se kaze stvar kako jest onda na to nemaju argumenata i prebacuju temu na opet nesto trece sto je i ovdje slucaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top