Opel Astra GSI fotografisana bez maski

Opel Astra GSI fotografisana bez maski

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GolFanatiCars je napisao(la):
mtopic mnoge vijesti uporedni testovi su bili na forumu pa zavrse u skroz pogresnom smijeru ;)

to sto se tice vjecitog prepucanja GTI vs. GSI pa ocigledno da kad covijek bude realan i samo kaze cinjenicu koja se ne tice usporedbe mnogi skrenu sa teme i pocnu pametovati ko je bolji a samo znaju recenicu napisat a kad im se kaze stvar kako jest onda na to nemaju argumenata i prebacuju temu na opet nesto trece sto je i ovdje slucaj

upravo,,, samo sam uporedio ova dva modela na osnovu tih podataka koji
su iznijeti,,, sad po tome gti ubjedljivo dere gsi-a i to je ocigledno nekima zasmetalo
zato bolje da sacekamo prave podatke pa da napravimo poredjenje,,, opel kasni
sa predstavljanjem:D
 
necemo trosit dragocijene postove na ovoj krizi koja je zastupna u svakom segmentu

sacekat cemo da vidim pravi model GSI ;) naravno da cu i dalje biti realan samo sto mnogi ne citaju nista nego samo skrulaju stranicu da vide imal negdje slike :D
Čast izuzetcima ;)

i naravno kad navedem mane opet se neki nece sa tim pomirit i reci ce ovo

Usporediti bilo koji GTI s GSi je sramota za VW :smajli16:
 
Zato brate ti, nemoj da se kurcis, na semaforu dzabe ti se mucis, kao dajes gas i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebace ti dvogled.:D
 
Član
Puca od agrasivnosti:lol:

Nevjerovatno dosadan izgled, golf zaista izgleda mnogo bolje jos da mu je skinuti ove odvratne felge.
 
1. Sa novom Astrom GSI uopće se ne cilja na hothatch klasu, to će biti samo najbolja verzija u paleti običnih.
2. Golf 6 gti je prema trenutnom stanju u hothatch klasi na dnu dna i uopće ne predstavlja nikakvo mjerilo, jer tu klasu predstavljaju Golf R, Focus RS, Megane RS, Mazda 3 MPS ili Leon Cupra R, mnogo snažniji i brži automobili.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
1. Sa novom Astrom GSI uopće se ne cilja na hothatch klasu, to će biti samo najbolja verzija u paleti običnih.
2. Golf 6 gti je prema trenutnom stanju u hothatch klasi na dnu dna i uopće ne predstavlja nikakvo mjerilo, jer tu klasu predstavljaju Golf R, Focus RS, Megane RS, Mazda 3 MPS ili Leon Cupra R, mnogo snažniji i brži automobili.

Svaka cast na postu ...
Al to nekima ne vrijedi objasnjavati ... ;)
 
Ma koliko bio GTI slab i vi pricali GTI je kult i imat ce svoje kupce a svaki golf pored GTIja imao svoju jacu verziju, osim golfa 1 ali on je zasluzan za hothach klasu od njega je sve i krenulo i drugi proizvodjaci,

golf 1 GTI je legenda i po njemu je sve pocelo automobili c segmenta se zovu GOLF klasa :icon_biggrin:

za sve ovo je kriv GOLF 1 GTI al ja ga volim :icon_biggrin:



ovo je tata i zbog njeg se ne gasi GTI
dosta od mene stvarno vise necu pisat :D
 
Pošto je tema otišla u xx smjeru moram spomenuti da nitko ne osporava kult GTI i da je mk1 prvi i jedinstveni i original originala, ali sada su druga vremena i novi GTI, bez obzira koliko dobar bio, nije ni blizu konkurencije.
Mislim da bi mk6 ili budući mk7 trebao biti prlično radikalan da opet postavi mjerila kao što je to uradio mk1 svojevremeno.
 
Porschefan je napisao(la):
Pošto je tema otišla u xx smjeru moram spomenuti da nitko ne osporava kult GTI i da je mk1 prvi i jedinstveni i original originala, ali sada su druga vremena i novi GTI, bez obzira koliko dobar bio, nije ni blizu konkurencije.
Mislim da bi mk6 ili budući mk7 trebao biti prlično radikalan da opet postavi mjerila kao što je to uradio mk1 svojevremeno.

eh sa ovim se i ja slazem i sve sto si napisao ;) razumijemo se, jer i ja sam u predhodnom postu napisao s tim sto sam malo povezao i sadasnje generacije ;)
:icon_exclaim:

o astri
 
Član
bas je ruzna ova astra.c.c.c sve ruznije i ruznije prave...meni iskreno ninasta nelici nema uopste neki sportski izgled auta :icon_confused::icon_confused:
bas je bezzze...:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top