Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e sorry gledao sam prve slike..sad je ok...samo mi se ovaj displej ne svidja,i naravno onaj VW znak...ako te ikad vidim na skupu negde,obracunacamo se za to :lol:
 
Član
Da hoce admini razdvojiti komentare od projekta, pa da se moze sa uzitkom sve pogledati, ne ovako nadjes 5 slika pa 5 stranica citas komente. Autic perverzija pogotovo uzivo ;) Sta mislis moze li se polirati onaj poklopac od rezervoara :icon_question: Ili ipak nije to u tvom fazonu....;)
 
objasnit cu ti ja kako se vadi displey :lol: a sto se tice komentara ako je lakse nek admini to urade , sto se tice poklopca mislim da bi poliran previse odudarao autu jer nemam vise nista polirano na njemu tako da cu ga ofarbati u boju auta a sarafe sam kontao u zlatno kao pozlata da bude jer ide dobro uz bronzu
 
Eo dosle zimske radosti pa se veliki radovi pauzirali , a sitni pomalo napreduju da me drze u zivotu da ne izgubim volju za daljim radom , elem dosle nove diode i novi pokusaj da tabla svijetli kako treba , ovo je provjereno rijesenje nadam se da cu biti zadovoljan :cool: prijatelj iz Beograda ce to da mi lagano donese usput trenutno ih samo iscekujemo






Pored ovoga naruceno malo i mehanicki djelova al to vas ne zanima ovo je tuning forum nije ko je uradio servis :lol:
 
momak je vec stavljao u Astru tako da ce proci sve , elektricar javi mi se na PM za ono da se dog sad za vikend da odradimo , nisi mi se javljao sta cu ja s tobom :lol:
 
Član
osvjetljenje zara, bas je mocno ispalo
koliko si placao ovu jednu sijalicu po komadu ako nije tajna:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top