Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ostavi ti njega kao show car (sta se moze napraviti od opel astre), to je grehota vozat i ljeti , moze praska na njeg past' il ga moze neko ruzno pogledat :cool:
boja nevjerovatna, i stoji mu strasno ;)
savrsen primjerak opc-a....

p.s. hoce ici day light (diode) u te otvore na dnu branika ?:icon_biggrin:
 
Član
AnDel je napisao(la):
ostavi ti njega kao show car (sta se moze napraviti od opel astre), to je grehota vozat i ljeti , moze praska na njeg past' il ga moze neko ruzno pogledat :cool:
boja nevjerovatna, i stoji mu strasno ;)
savrsen primjerak opc-a....

p.s. hoce ici day light (diode) u te otvore na dnu branika ?:icon_biggrin:

:cool:
 
hahaha , ma da ga mogu voziti zimi vozio bi ga nego ne valja da stoji na snijegu i mokrom a da se ne vozi , ako sam dao tolike pare za farbanje mogu vala i za garazu dok ovaj kijamet prodje :) , a daylight bi mogao tu zavrsiti a prije da ce na predvidzeno mjesto za maglenke samo moram naci koje meni odgovaraju :)
 
Član
Super radiš... :cool:
Jesi li ovo samo ubacio diode na postojeća mjesta ili kako? (Na satu) Svjetli li ti jace imalo? Super je ispalo :cool:
 
hvala , da sam sam ubacio s tim da sam narucio kako se vidi na slikama napravljene , svjetle dosta jace uzivo ubise bas onako kako sam htio jer je do sad sve bilo fula
 
Eo ga stigle i OPC papucice konacno , slika je malo losa jer me nervira ovaj prokleti aparat pa mi se ne da slikati , uglavnom bit ce jos po danu kad bude i postavka istih :cool:

 
Član
odlican auto jos bolja farba. Vidim i vani se sve vise ekipe fura na te broncane i smedje boje. Tako zasto da i mi nebi bili u trendu :D i ja sam se odlucio na BMW Marakech Brown. Ako bude sve po redu na proljece i moje vozilo izlazi iz garaze u ovoj farbi :cool:
Futura04.JPG
 
Član
Mocna ova fotka u garazi :cool:
Bas agresivno i unikatno izgleda ;)

I ti bi ovo zamijenio za onu kantu od omege :icon_rolleyes::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top