Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

G@GY je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
uklopio se samo tako...:cool:
aha :icon_smile:

druze imam ti pitanje za ovaj lg cd player
ovakav isti ima moj drug i kada se ubaci usb nece da pojaca ton uvijek ostaje na 14 podioku a kada se ubaci cd normalno sve radi pokusavali smo sa razlicitim usb-ovima ali se isto desava da l iznas u cemu je kvaka ??? :icon_question:
 
Član
RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

puno ljepse sada izgleda, bas se uklopilo oosvjetljenje, svaka cast;)
 
Član
RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

calibra team je napisao(la):
G@GY je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
uklopio se samo tako...:cool:
aha :icon_smile:

druze imam ti pitanje za ovaj lg cd player
ovakav isti ima moj drug i kada se ubaci usb nece da pojaca ton uvijek ostaje na 14 podioku a kada se ubaci cd normalno sve radi pokusavali smo sa razlicitim usb-ovima ali se isto desava da l iznas u cemu je kvaka ??? :icon_question:

jbg nezz sta bi moglo biti :/ , kod mene radi sve normalno

ArminM je napisao(la):
puno ljepse sada izgleda, bas se uklopilo oosvjetljenje, svaka cast;)

hvala drug, a i konzolu cu ubrzo lakirati u piano crnu pa ce se bas i radio uklopit u potopunosti, ocu skidat ovaj karbon, malko se poceo dizat na dijelovima gdje je malo vise savijan pa me bode u oci:icon_mad:
 
RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

fino fino,kako je tebi sve crveno tako meni plavo ;p
i carbon mocno izgleda :icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

StreetballeR je napisao(la):
fino fino,kako je tebi sve crveno tako meni plavo ;p
i carbon mocno izgleda :icon_biggrin:

Samo sto je kod tebe ljepsi sat :icon_cry:
 
Član
RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

extra astra samo nastavi sa radovima mozda nabacis kakav spojler onakav ko u little dragona i xenone obavezno....
 
Član
RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

MuMa je napisao(la):
extra astra samo nastavi sa radovima mozda nabacis kakav spojler onakav ko u little dragona i xenone obavezno....

Hvala drug, za spojler sam razmisljo, al dok se skupi nesto parica, a sto se xenona tice, trebam ih dobit od jednog kolege pa non stop nesto izmrdava, pa nikad
 
Član
RE: Opel Astra G

Mozes li mi samo reci gdje ima kupit ove folije sto si stavljao na stope,,je li je problem postaviti
Hvala i pozzzz:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: Opel Astra G

miha_lu je napisao(la):
Mozes li mi samo reci gdje ima kupit ove folije sto si stavljao na stope,,je li je problem postaviti
Hvala i pozzzz:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Jbg ja sam je uzimao, u trgovini u Jelahu, koja se bavi iskljucivo prodajom tapeta i folija Oracal i Orafol, i izradi natpisa i sl. a mozda da potrazis u nekoj malo boljoj stampariji, mozda i oni imaju, a sto se tice postavljanja nije nikakav problem samo dobra volja i malo vremena, grijes je fenom i oblikujes po sopci, sve u svemu nije tesko....
 
Član
RE: Opel Astra G...Nove felgice :))

eeeee ev i mene o5 nakon male pauze, znaci...felge ofarbane KONACNO xD nakon dOOOsta smirglanja :icon_mad:, izludile su me, al na kraju isplatilo se xD

23102011072.jpg


23102011073.jpg


23102011076.jpg


BTW sa retrovizora skinuo Carbon i presvukao crnom sjajnom, dosta mi je lijepse, jos kad se i krov uradi msm da ce bit superiska xD
21102011011.jpg


22102011026.jpg
 
Član
RE: Opel Astra G...ofarbane felge konacno xD

Hvala hvala ;), sutra abd montiranje, i moram jos samo cepove nekako rijesit, posto in nema, a nekak sulavo ovak izgleda xD:lol:
 
Top