opel astra 2.0 dti iskustva savjeti

opel astra 2.0 dti iskustva savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cuj TDI daleko od DTI. e svasta. ti njemci fakat pojma nemaju. Kako su mogli napraviti tako los motor nije mi jasno. Da nama bosancima daju tu jednu fabriku mogu mislit sta bi mi napravili. mislim da bi to jako slicilo na motor od golfa 2 hhhhh
 
Član
Drug sve ti je od odrzavanja imao taj motor u Astri 2000god.presao sa njom preko 100 000 nikad problema ,,,opelov dizel mi stoji ispred kuce preko 20godina u kadettu ev ja necu nista govoriti ima ljudi koji me poznaje na forumu nek kazu sta i kako ,,,sa tim motorim u kadettu gazim preko 600 000 i jos me nije ostavio a svakodnevno mu dusu vadim i treci dizel opelov u Zafiri 2.2DTI presao kako je kupljena sa njom oko 60-70 000 i jos nikad nista a te price sto dalje od opela ili VW ili bilo koje drugo ,,,,samo odrzavaj auto i neboj se :cool:
 
uco_opc je napisao(la):
Drug sve ti je od odrzavanja imao taj motor u Astri 2000god.presao sa njom preko 100 000 nikad problema ,,,opelov dizel mi stoji ispred kuce preko 20godina u kadettu ev ja necu nista govoriti ima ljudi koji me poznaje na forumu nek kazu sta i kako ,,,sa tim motorim u kadettu gazim preko 600 000 i jos me nije ostavio a svakodnevno mu dusu vadim i treci dizel opelov u Zafiri 2.2DTI presao kako je kupljena sa njom oko 60-70 000 i jos nikad nista a te price sto dalje od opela ili VW ili bilo koje drugo ,,,,samo odrzavaj auto i neboj se :cool:

ma i ja kazem auto je to nije konj da krepa. ako ga odrzavas sluzit ce te ako ne onda da ti je 10 puta tdi ostaces snjim kad ti je najgore
 
Član
sanchez je napisao(la):
Opel dizel,nikako
Isto kao Ford benzinac,nepouzdan

:lol::lol: cuj to nepouzdan :D da ga nemam mozda bih ti i vjerovao :lol:
Sve ti je do odrzavanja auta, ako ga odrzavas ici ce, ako ga ne odrzavas nece dugo ici.

@Maher_88 ja mislim da je tako :D dok se ne proba drugo auto to im je vrh :lol:

EDIT: Astra 2.0 DTI 2003 ili 04 godina kod tecica vec 4 godine, nikad nikakvih problema samo redovno odrzavanje i servisi, a radi u Sloveniji sto znaci da tuce poprilicno kilometara sa njom. Pa sami zakljucite koliko je los motor.
 
bjegajte tamo,, tema starija od foruma :D
Svako auto koje se redovno odrzava i pazi je dobro,,
ako kupis auto od nekog gurbeta koji ga je samo upropastavao,
dok ga vrtatis u normalu nema te nigdje.
LOCK ME PLEASE :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top