Oldschool limited

Oldschool limited

Član
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

trizex je napisao(la):
Odlicna tema, svaka ti cast, jedva cekam svaki novi update :cool: cim dodjes do 100 postova imas + od mene

@ trizex: Podsjeti i mene da castim covjeka! Jos jednom sorry za off, ali respekt za temu!
 
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

Ništa nije off što se tiče ove teme, eto, htio sam podijelit s vama (forumašima) svoj odabir automobila koji su obilježili kompletnu povijest automobilizma, 80-e i dio 90-ih su zlatno doba automobilizma, samo mana je što svih ovih legendarnih pila ima premalo, barem u originalnom izdanju, a to je ono što ja preferiram :cool:

35. TOYOTA CELICA ST185 CARLOS SAINZ EDITION (1991.-1993.)
rScmKm0KGrHqYOKkYErzqoyGBTBLIOcDih_.jpg


Limitirana serija rally legende u čast rally legende Carlosa Sainza, 5000 komada je proizvedeno, motor i mehanika je isti kao u standardne Celice turbo, redni 4 16v 2000ccm, turbo, 205ks, 4wd, i masa od 1500kg :icon_eek::icon_eek:, ovo mi je nevjerojatno, provjeravao sam na nekoliko izvora i isto...:icon_question:
Prepoznatljiva je po velikom otvoru (grbi) na haubi, u odnosu na obični usisnik standardnog modela...
 
Član
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

Svaka cast na temi, auta su sva extra stvarno su ljudi tada malo cijenili ove legende pa su danas sve rijedje i rijedje :cool:
 
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

Pratim temu od pocetka pa evo sad i da te pohvalim,samo stavljaj ;)

Necu nista postavljat,ostavljam tebi sve :D
 
Član
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

evo i ja da te pohvalim,svaka cast za temu i postavljena auta,samo ovako nastavi...;)
 
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

36. HONDA CIVIC TYPE-R (EK9) (1997.-2000.)
ek9fog004.jpg


Nažalost, :icon_sad:, samo u Japanu i vrlo malo u Velikoj Britaniji, prvi Civic sa vrućom oznakom type-r, temelji se na serijskom civic-u vti, ali olakšan i ojačan, podaci su impresivni, motor redni4 16v sa 1600ccm ima 185ks, ATMOSFERSKI :icon_eek:, ima blokirajući diferencijal i skraćene odnose u mjenjaču, 1040kg, proizvodio se od 1997. do 2000. Za mene posljednji pravi Civic, u sportskom smislu, jer novija dva su mi nekako u krizi identiteta. To je samo moje mišljenje...

37. SUBARU IMPREZA COUPE 22B-STI (1998.)
imprezasti105.jpg


Ovi Japanci mi nisu jasni, oni ili su toliko umišljeni ili glupi, ne znam, uglavnom, i ovaj dragulj je samo za njihovo tržište. Razgrabljen za 24 sata od puštanja u prodaju, a zamislite ovo, cijelo australsko tržište se nadalo da mogu dobit bar 5 komada od 400 proizvedenih, ali ne, jer je izrađen po j.benim japanskim specifikacijama :icon_question:.:icon_smile:
Motor u njemu je boxer :D 4, 16v, 2200ccm, turbo, 280ks, kg 1270.
Vrijedilo bi ga bar vidjet uživo...:icon_smile:
 
Član
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

Svaka cast na temu imas zagarantovan + samo dvoumim se da postavim ja nesto ali za sada ostavljam sve na tebi!
 
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

I sto mi se posebno svidja sto je thread objektivan i nepristran,ima svega stvarno :cool:
 
Član
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

Porschefan je napisao(la):
35. TOYOTA CELICA ST185 CARLOS SAINZ EDITION

Limitirana serija rally legende u čast rally legende Carlosa Sainza, 440 komada je proizvedeno, motor i mehanika je isti kao u standardne Celice turbo, redni 4 16v 2000ccm, turbo, 205ks, 4wd, i masa od 1500kg :icon_eek::icon_eek:, ovo mi je nevjerojatno, provjeravao sam na nekoliko izvora i isto...:icon_question:
Prepoznatljiva je po velikom otvoru (grbi) na haubi, u odnosu na obični usisnik standardnog modela...

samo mala ispravka ako moze...:)
... uradjeno 5000 za homologaciju za WRC (po tadasnjim pravilima).

Bitne razlike u odnosu na GT4:
Hauba-u funkciji sto boljeg hladjenja i otpustanja viska toplote
Prednji branik- u funkciji sto boljeg hladjenja
Vec pomenuti vodeni interkuler
Glava (trpi +300 ks)
Prenosi
Hod kvacila

jedna u Srbiji je na prodaju za 5.000 eura...;)

carlos-sainz-no-3142

carlos-sainz-no-3142



inace tema je fantasticna...svaka cast...samo nastavi postavljati;););)
 
Legend
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

odlicna tema, svidja mi se;)

a mislim da i BMW M1 zasluzuje da bude u ovoj temi pa nam postavi nesto o njemu;)

evo ja cu postaviti jednu sliku a neka neko postavi tekst sa pdoacima o M1

3d9d4856.jpg
 
Član
RE: Oldschool - legende u limitiranim serijama

srdjo je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
35. TOYOTA CELICA ST185 CARLOS SAINZ EDITION

Limitirana serija rally legende u čast rally legende Carlosa Sainza, 440 komada je proizvedeno, motor i mehanika je isti kao u standardne Celice turbo, redni 4 16v 2000ccm, turbo, 205ks, 4wd, i masa od 1500kg :icon_eek::icon_eek:, ovo mi je nevjerojatno, provjeravao sam na nekoliko izvora i isto...:icon_question:
Prepoznatljiva je po velikom otvoru (grbi) na haubi, u odnosu na obični usisnik standardnog modela...

samo mala ispravka ako moze...:)
... uradjeno 5000 za homologaciju za WRC (po tadasnjim pravilima).

Bitne razlike u odnosu na GT4:
Hauba-u funkciji sto boljeg hladjenja i otpustanja viska toplote
Prednji branik- u funkciji sto boljeg hladjenja
Vec pomenuti vodeni interkuler
Glava (trpi +300 ks)
Prenosi
Hod kvacila

jedna u Srbiji je na prodaju za 5.000 eura...;)

carlos-sainz-no-3142

carlos-sainz-no-3142



inace tema je fantasticna...svaka cast...samo nastavi postavljati;););)

ima jedan dečko na toyota croatia forumu jednu sa carlos sainz haubom....i ima jedna "obična" ST185 kod ovog čovjeka što je meni tuniro auto,ta ima 640 konja...brutalno složen auto.....ako nekog zanima nek ode na thperformance.hr
 
Top