Okupljanje Sarajevo 17.01.2010. godine - nedjelja 13:30 sati Interex garaza

Okupljanje Sarajevo 17.01.2010. godine - nedjelja 13:30 sati Interex garaza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haha ma nista drug vidio si da nije nista a tvoj pezo pravo fin ja sam prije 2-3 mjeseca trebao uzeti takvog isti branik naprijed samo mislim da je bio tamno plavi 2.0 160 konja al sam bio kratak sa lovom :icon_sad:
 
duran je napisao(la):
zile je napisao(la):
bilo je vala fino malo moj retrovizor je smetao jednom momku al eto i to smo rijesili :lol: noke ajd stavi slike da vidimo ;)

e ja vec negdje napisao halali za retrevizor nisma namjerno previse si mi prisao autu hahah i meni bilo pravo fino i drago mi je sto sam upoznao fine raje poz svima :D

drago je i nama da smo te upoznali...hehehe.... ;)
 
Član
zile je napisao(la):
haha ma nista drug vidio si da nije nista a tvoj pezo pravo fin ja sam prije 2-3 mjeseca trebao uzeti takvog isti branik naprijed samo mislim da je bio tamno plavi 2.0 160 konja al sam bio kratak sa lovom :icon_sad:

znam to je bio nukijev pug gti i crn je mozda ti se ucinilo da je plav... a jedini ja imam kit u kompletu njaaaaa :smajli44: :lol:
 
Član
duran je napisao(la):
zile je napisao(la):
haha ma nista drug vidio si da nije nista a tvoj pezo pravo fin ja sam prije 2-3 mjeseca trebao uzeti takvog isti branik naprijed samo mislim da je bio tamno plavi 2.0 160 konja al sam bio kratak sa lovom :icon_sad:

znam to je bio nukijev pug gti i crn je mozda ti se ucinilo da je plav... a jedini ja imam kit u kompletu njaaaaa :smajli44: :lol:

ma mozda zaboravio sam al probao sam ga pred vizom i bas ono fino cupa a lik je taj iz lukavice bio i dobra je cijena bila i sve ali no money
 
Član
okupljanje=spica:cool::cool:
jos sam da nam se malo teperature poprave...al imam najjaceg golfaca 6+2 ko T4 kombi razmisljam cak i da napravim od njega SUV varijantu tj CONTRY :lol::lol:
javite za taj meating u tuzli rado bi se dokotrljao i dajte tih slika...
 
Član
duran je napisao(la):
znam to je bio nukijev pug gti i crn je mozda ti se ucinilo da je plav... a jedini ja imam kitu u kompletu njaaaaa :smajli44: :lol:
SRAM te bilo, imamo i mi nju u kompletu :D

fino bilo, upoznao neke nove ljude ;)
 
roki_actros je napisao(la):
Hoce bit ce u Tuzli ako Bog da uskoro, vrlo brzo...

ako bog da uskoro mislis to dodje uskoro za nekih mjesec do dva najbolje je ..lijepo vrijeme ce valjda biti sve ce biti super i bice gotova registracija do tada a iako ne bude doci cu makar pjeske nista me ne kosta....gdje bi moglo biti okupljnje u merkator garazi ili na otvorenom
 
Član
Bilo je fino okupljanje, jest da je "Maruti" izazvao malo smijeha, al sve u svemu bilo je fino ;)
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top