Okupljanje Sarajevo 17.01.2010. godine - nedjelja 13:30 sati Interex garaza

Okupljanje Sarajevo 17.01.2010. godine - nedjelja 13:30 sati Interex garaza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto, jedno lijepo okupljanje, jeste da je bilo hladno :icon_sad: Kalendare je vecina dobila, ostali postom i licno u Tuzli..Nadam se da ste zadovljni... .nOke je fotografisao nesto cini mi se, pa nadam se da ce postaviti to ovdje...
 
Ma nista jbg ubuduce pazi, nema svatko kocnice kao ja :D U Tuzli zelim da te vidim na okupljanju, danas si dosao i otisao jbg :icon_sad:
 
roki_actros je napisao(la):
Ma nista jbg ubuduce pazi, nema svatko kocnice kao ja :D U Tuzli zelim da te vidim na okupljanju, danas si dosao i otisao jbg :icon_sad:

doso odma iza vas jbg izradi me covjek al nema veze bice bolje u TZ :cool::cool:
 
Legend
prije svega bih da se zahvalim rokiju sto nam je donio kalendare, kao drugo svima koji su dosli, da smo se okupili da se raja upozna i tako to..

slike su tu, cim ih prebacim okacit cu na forum, ima jedno 5*6 slika

pozdrav svima;)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Ma nista jbg ubuduce pazi, nema svatko kocnice kao ja :D U Tuzli zelim da te vidim na okupljanju, danas si dosao i otisao jbg :icon_sad:

doso odma iza vas jbg izradi me covjek al nema veze bice bolje u TZ :cool::cool:

hehe bjez ba tuzlaci umal da me nabijete s guza svi c,c,c,c :D
Roki jbg ode ti ranije mi se zadrzali dole :(

Uglavnom dosta raje bilo u garazi ja kad sam dosao puno bilo , i tako sam odam i otisao hhhh :D
 
Član
Hajde Noke. stavljaj slike..hocu da vidim.. steta fkt sto nisam mogao doci...imam zelju da upoznam raju sa foruma.. ali et nekom drugom prilikom nadam se da ce biti nekada okupljanje raje sa Bhtuninga.com ili se vidimo na nekim od SR...
 
Član
bilo je vala fino malo moj retrovizor je smetao jednom momku al eto i to smo rijesili :lol: noke ajd stavi slike da vidimo ;)
 
Član
zile je napisao(la):
bilo je vala fino malo moj retrovizor je smetao jednom momku al eto i to smo rijesili :lol: noke ajd stavi slike da vidimo ;)

e ja vec negdje napisao halali za retrevizor nisma namjerno previse si mi prisao autu hahah i meni bilo pravo fino i drago mi je sto sam upoznao fine raje poz svima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top