Okupljanje Brcko

Okupljanje Brcko

Evo nesto slika

b52ab602.jpg


6d32cfef.jpg


07e0800c.jpg


87ff6e22.jpg


c70235e5.jpg


c3d23136.jpg


d83e9fc1.jpg


ecbd740c.jpg


357d5396.jpg


4383abee.jpg


7664cd9a.jpg


843cb5f6.jpg


4ad36e52.jpg


8c6ef5d5.jpg


d3803b4c.jpg
 
Jest,al slabo se ko htio potrkat,ne znam u cem je fazon,al od gostiju samo se crni bimmer potego i mislim jedan od ovih avdija iz svice,u cem je fazon nije mi jasno:icon_question:

razumijem da ljudi cuvaju auta,al jebo tako auto koje ce se pokvarit nakon jednog potezanja :/
 
jbg mozda ljudi uzeli na liesing pa se cuvaju neugodnih situacija :D,a ipak trebaju jos stim autima i nazad za svicu,ne znam,ili mozda i nisu neke opake masine ispod haube :icon_confused:
 
Hehe,ma ne mislim na avdije,nego na sve ostale,mislim to nam je svima bilo cudno,nismo haj htjeli zabadat nos,al bas cudno,volite auta,na pisti ste,wtf :D
 
Član
Dodjite nama sutra na ciljuge da vidite suprotnost te situacije :D niko ne stoji pored, svi hoce da se trkaju :D zato Vam nisam dosao prosle sedmice, a necu ni sutra, odo trosit gorivo :D
 
trizex je napisao(la):
Dodjite nama sutra na ciljuge da vidite suprotnost te situacije :D niko ne stoji pored, svi hoce da se trkaju :D zato Vam nisam dosao prosle sedmice, a necu ni sutra, odo trosit gorivo :D

reci im kako treba :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ja da imam auto za utrka i ja bi doso :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Slično je i u Mostaru,svi stoje pored auta,digli haube i cooliraju...

Došao sam da trošim gorivo i da se potežem,družit ćemo se poslje potezanja;)A meni svejedno,uvjek isto vozim.Kad idem na kavu ili kad sam na pisti:D

p.s. mašala vas je bilo,dobrih strojeva
 
Top