Okupljanje Brcko

Okupljanje Brcko

Član
mozda i ja dodjem sledecu nedelju (4. april) posto cu biti u MD...;)
jel planirao iko od Modricana tad ici, da se cujemo pa idemo zajedno?
 
Član
Pozdrav raja posto je role obavio moj posao pozivanja a ujedno ispunio i svoju obavezu kao menadzera za internet komunikacije, iako necu moci prisustvovati ovonedeljnom skupu pozivam vas da dodjete naravno ako to vreme dozvoli. Kao sto role rece ovako ne zvanicno smo formirali klub a tokom sledeceg mjeseca ako sve bude kako treba i zvanico zavesti u papire ime REVS i tako dobiti legalne papire za koristenje piste pa mozda nekada se neko zainteresuje da se tu napravi pravi 402 SR. Za sada cemo da vas ugostimo onako kako mozemo ako kome sta treba u nedelju da se obajsni evo i moj kontakt tel 066/437-934 . eto za sad toliko
 
Član
kisa najavljena za sutra popodne, da se pomjeri okupljanje na neki raniji sat, prije 3 da to bude?
 
Znate kako ba,ja vam preporucam da odgodimo to za iducu nedjelju,jer dzabe sad na vrat na nos,precete 50-100 km da bi eto bilo nako,slabo ce i nasih doc ako bude kisa.

Strpimo se radije do iduce nedjelje,pa fino da to bude da valja,rostilje raspalit,tende rasirit,gume zapalit i tako dalje,sad vako nek malo kise padne sj*at ce sve,sunce opcenito utjece pozitivno na raspolozenje,ok ovo je zvucalo gay,al kad jest tako :D

No,opet kazem vi kako hocete,na vama je jbg,mi cemo vas docekat i ugostit,nije to problem.

Sto se tice pomicanja termina,hm,malo je prekasno sad da micemo,vec smo ljudima rekli 3 sata i svi znaju da je u 3,a od nekih nemam ni broj telefona da im javim bar.
 
Ma bjez,ove prognoze sranje veliko,ona koja je cijele sedmice najavljivala kisu,sad pise da je suncano i djelomicno oblacno,a ona koja je govorila za danas sunce sad pise kisa,ma k ne valjaju:icon_mad:

Vi lagano krenite koji kontate,valjda nas ne zaj*e
 
Bilo je fino,neorganizovano doduse,kisa nas j*avala,nije doslo nase raje nista zbog toga,ja bio neispavan,spavo 4 sata ,Ivicin dizel slabo ide,razocaro sam se:D:D

Sve u svemu,poslije Uskrsa/Vaskrsa dolazimo mi u Modricu definitvno,valja ispostovat sad ljude :cool:

A slika bit ce,,al ne od mene,ja ponio aparat,samo sto sam upalio,ispraznjena baterija,nisam provjeravo jbg :/
 
Član
Role baksuz i njegov aparat japanski :p . Fotke cu da ja okačim čim uradim upload ima par zanimljivih i jedan snimak .
 
Top