Okupljanje Brcko

Okupljanje Brcko

Član
ha,ha
ima dosta mojih prijatelja...
je li taj skup svake nedelje?
mozda vam to i nije pravi potez...
doci ce do zasicenja,pa ce vas biti sve manje...
u svakom slucaju,pokusacu da dodem...
 
Član
svaka cast..na osnivanju..a slike premocne..stvarno ispade ..da svako auto je makina ipo..a sve seriale ..al lude :lol::lol:
 
extra slike,svaka cast za druzenje i okupljanje gdje je ovo tacno u brckom,posto mislim u aprilu doci malo dole,a i buraz ima u planu doci to je onaj forumash sene336 sa loodom borom :icon_smile:
 
Član
fino vi to ...

opet erole vas 4 prvo , pa onda bilo vise auta...

svaka cast...



nego jeste imal kakav marketing ili ljudi sami od sebe dosli:icon_rolleyes:
 
Uh,puno pitanja :)

Evo ovako,svi ste dobrodosli,to se ne mora ni pitat naravno,samo se najavite da dolazite,cekat cu vas ja na ulazu u brcko gdje god vam pase,dalje,okupljanje je u 3 sata na poligonu,pa se onda tek ide na pistu,ali zbog murije j*ene ne znam da li je to pametan potez da opet idemo,iako bili smo prosle nedjelje opet jedno pola sata-sat i otisli,ali kako god ako dodjete imamo poligon gdje smo sigurno i niko nas nece zaj*avat.

Sto se tice vremena,ne znam,evo upravo gledo,pise da je u subotu fino vrijeme,al navece pljuskovi,a za nedjelej ne pise nista,pa sad ko zna,u toku sedmicu cu napisat jos kako vrijeme najvaljuju.

Evo moj broj , 063 983 182,zovte kad god hocete ,samo ne prije 11 sati :D

To je to onda,ponesite rostilj,tende,sto god imate korisno.

Pisite ovdje ako jos sta zanima,ja cu kasnije samo dopunit za prognozu sta najavljauju ;)


@frenkie: Pista se nalazi na brodu,kod bivse amerikce baze,nije bas predugacka,oko 650-700 m,al za nas predobra ,ako budes dolazio javi mi se ,jer nema sanse da je nadjes ,zavucena je u pm :D

@badboy: ma jok,proculo se jbg,tako mal broj je u pocetku bio jer je bila zima,snijeg,kisa i nikom sem nas cetvorice se nije dalo jeebavat po takom vremenu :D
 
zar nije to prema malezijskim putu,tu je negdje prije bila neka ami-baza,znam prasnjav put i kaldrma prema bazi,ili je to naka druga?
 
Ljdui moji najavljuje se pljusak u nedjelju :( jbg ne da nam se haman,a j*o mater ta nedjelje je izgleda uketa,sjecam se i ljetos prvi rejs u zivinicama kisa,pa onda prvi rejs u organizaciji amk Piemonte kisa,pa jeebem ti nedjelju boze me oprosti.

Nista,drugovi vi vidite,al ja preporucam ako se prognoza ne promijeni do petka radije pomaknite taj dolazak za iducu nedjelje,stete kad vec dolazite da nas kisa zajeebe.

http://www.aladin.info/vremenska-prognoza/BKXX0007-Br%C4%8Dko-Bosna%20i%20Hecegovina
 
Član
ako bude vrijeme ok :) ja dolazim s clanom Cruel =)... raspitamo se koliko bi nas doslo :) .. kako smo pricali :S bice nas puno :) al opet treba vidjet da nas vrijeme ne j*e =(.. pozz ;)
 
Top